Kilo vermek hakkında bazı sorularım var,yardım edebilirmisiniz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ChefChelious tarafından 4 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ChefChelious

ChefChelious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar, Önce bi fiziksel bilgilerimi aktarıyım, Boyum:167 kilom :70 18 yaşındayım,Futbolcuyum fakat 1 senedir sakatlıgımdan dolayı oynayamıyorum ve kilo aldım,karın bölgemde biraz yaglanma var.Günde 350-450 arası calori yakıyorum,30dakika yüksek tempo koşu+20dakika uzay yürüyüşü+20dakika bisiklet,yemegime dikkat ediyorum genellikle et ve protein agırlıklı besleniyorum,diyet uyguluyorum yemeklerimde aşırıya kaçmıyorum,Kilo vermem hızlıydı fakat son dönemde yavaşlama oldu diye düşünüyorum,bunu hızlandırmak için yag yakıcı almayı düşünüyorum siz ne dersiniz ? yag yakıcı önerirseniz markası ne olur ? bu arada hedefim 62-61 civarı olmak. İlgilendiginiz için teşekkür ederim.

2. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    bence hiç gerek yok sporu 10 dk fazla yap diyetine sağdık kal en fazla süreç uzar 1 ayda vereceğine 2 ayda verirsin kilonu ama sonuçta verirsin..

3. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bencede gerek yok yağ yakıcıya. Kardiyo + beslenmeyle halledilir. Ama imkanın varsa karnitin alabilirsin tabi markaya gelince bende bilmiyorum 2 ay sonra bende yağ yakıma geçicem o zaman araştırıcam forumda yeterli bilgi var ama araştır biraz ;) Agırlık çalışmasını tavsiye ederim yağ yakımına bir nebze faydası olur vücudu sıkılaştırır.

Control, Carier ve (silinen üye bunu beğendi.
  4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-m-na-yard-f134.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş