Kilo Vermek İçin Yardım

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve gorfo14 tarafından 26 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gorfo14

gorfo14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Akadaşlar Lütfen Yardım Edin Piskolejim Bozulmuş durumda Ne Yapa Bilirim bym:152 ,kilo:63 yaş 14 ve Kilo Vermek İstiyorum Nolr Yardm , Ve Göğüslerm Var Bir Erkek İçin Bu Utanç Verici Nolr :/

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:43 ----------

Evde 3 kiloluk 2 tane dumbell Var çalışıyorum ve kondisyon bisikletim var her gün düzenli olarak 1-2 saat biniyorum bir de diyet lzm ama güvenipte bulamıyorum nlr yardm .

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    sağlıklı beslenmeye çalış, bol bol yürü ve koş, daha boyun uzayacak kiloların çok kalmaz

gorfo14 bunu beğendi.
  3. gorfo14

gorfo14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki Göğüsleri Napcam Bildiğniz gibi deil Çok Aşşalayıcı Bi durum :/ Piskolejim Bozuk 2 ay içinde 5 kilo fln vere bilirmiyim acaba ve göğüs ile ilgili bi öneriniz

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    fotoğraf koyarsan daha çok yardımcı oluruz

5. gorfo14

gorfo14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bn dambıl çalışıyorum ama acaba o ğöğüsleri daha damı büyütür

6. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde göğüslerim var evet durumunu gayet iyi anlıyorum utanç verici ve şu lanet olası dar t-shirtleri giymek istiyor ve giyemiyorum. Birde t-shirt giydim mi havada rüzgar olur o rüzgar üzerine eser göğüsler belli olur :D o çok fena oluyo. Bak benden sana tavsiye kardiyo yap düzenli beslen bol su iç kendi vücut ağırlığınla çalış. Mesela sabahları koş sonra bisiklet sür başka gün şınav mekik barfiks çek başka hareketleride yap faydalı olacaktır. Başarılar.

7. gorfo14

gorfo14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tşk edrm Bide Bu Göğüsler İçin Nereye Gidiyorus hastalık olarak İç Hastalıklar fln Mı

Sayfayı Paylaş