Kilo verme?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nockeee tarafından 19 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 4-4,5 aydir diyet ve 2,5 aydir spor yapiyorum. 4,5 ay önce 85 kilo civariydim, simdi ise 70 kilo civariyim ve boyum 168 cm. Sormak istedigim ben fazla yaglari yaktiktan sonra hacim kazanmak istiyorum. Hala daha hafif göbegim var. Önce o göbegi iyice eritip öyle mi kas kazanmaliyim, yoksa diyet listemi degistirip daha yavas yag yakip ayni zamanda kas mi kazanmaliyim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Daha yavas yag yakip ayni zamanda kas kazanmalisin.

3. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 70 kilodan 3-4 ay icerisinde su andaki gibi (body + cardio) yag yakarak 60 kiloya insem ne kadar yanlis olur? Benim hedefim öyleydi. Önce tam fit bir vücut, sonrasinda kas kazanmaya baslamakti. Yanlissa da, bana ne bakimdan bir zarari olur? Zaman veya kas kaybi mi, yoksa daha farkli zararlari da olur mu? Ayrica su andaki yag oranim Caliperla ölctügüm kadariyla %21 civari.

Son düzenleme: 19 Ağustos 2012
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    boyuuna göre ancak tişörtünü çıkardığın zmaan vücudun olduğu belli olur kas istiyor isen hacim şart.Bunun için kilo vermeyi bir an önce bırakıp sağlıklı şekilde ( kas ağırlıklı almaya özen gösterererk) kilo almalısın.

Bu arada o kiloya ve boya görede yağ değerin fazla.

nockeee bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş