Kilo verme ve yag yakimi, kardiyo programim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dbmaster tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dbmaster

dbmaster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar saygilar arkadaslar;

Uzun bir aradan sonra spora 1 ay kadar once basladim, ancak senelerce ara vemenin sonucu kilo ve yag olarak geri dondu :(

Boyum 1.75 ; 21 haziranda kilo verme amackli olarak spor salonuna basladim, kilo verme sonrasi vucut gelistirmeye gececegim yeniden.

Boy dedigim gibi 1.75 yasim 32, 21 haziranda 96 kilo ile spor salonuna basladim su anda 89 kiloya indim ! Ortalama 1 ayda 7 kilo civari verdim.

Calismam sadece kardiyo esasli ! Gunde 90 dakika kardiyo ve yedigime ictigime dikkat ediyorum !

Ortalamam 65 dakika bisiklet 1.000 calori yakimi, sonrasi 20 dakika eliptikal 200 kalori yakimi, sonrasi 10 dakika kosu 100 kalori yakmi ! Toplamda gunde 1200/1300 calori yakimi yapiyorum ! Bu sekilde devam edersem ocak subat gibi 75 kilolara inmem mumkunmudur ! Haftada 6 gun bu performans da yapiyorum 1 gun dinleniyorum. Bana bilgi verirmisiniz ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:23 ----------

Ek olarak yedigim yemek ve icecekler: sabah musli, oglen musli, aksam musli,meyve, arada yogurt ve icecek olarak gunde 3 4 litre su. Baska bir sey yemiyorum kola vs tatli azima dahil surmuyorum.

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123

Başka birşey yemiyosun? günde 90 dk hafatada 540 dakika cardio yapıyorsun?

bu gidişle kas kaybı yakındır.. Bi kere kesinlikle makarna ya da pilav alman gerekli bunlar komplex karbonhıdrat.(fazlayada kaçmadan) İçecek olarak sadece su almanda yanlış.. yanında süt , ayran gibi protein içerikli içeceklerde var..

Gününde yumurta ve lor kesinlikle olmalı.. beyaz peynirde olur..Yumurta beyazı özellikle..

Tavuk göğüsü veya ette yemelisin.. Yani aç kalarak kilo vermenin sana güç veya kas kaybından başka bi faydası olmaz..

bende yağ yakıyorum ve kilo veriyorum... haftada 3 gün 70 dakikadan..

unutma bilinçsiz yapılan diye yarar değil zarar verir..

3. dbmaster

dbmaster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ozaman daha dikkatli olmama gerekiyor abartamadan ekmeksiz sekilde tavuk makarna pilav yemeye baslarim ve sut icerim. Gunde 90 dakikadan 6 gun sence cok mu ?

4. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bence pilav bulgur pilavi felan olsun pirinçte acayip şeker var

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Ona ben bişey diyemem ama bana fazla gibi geldi.. Ama beslenmeni kesinlikle dediğim gibi yapmanı tavsiye ederim..

Sayfayı Paylaş