Kilo verme ve Barfiks

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Sugar23 tarafından 22 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sugar23

Sugar23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar kilo vermeye çalışıyorum koşuyorum fakat enerjim bitiyor terlemiyorum terlemek için ne tür şeyler yapmalıyım? zayıflamak için hergün koşu mu yapayım günaşırı mı yapayım? amacım vg değil omuzlarımızı genişletmek istiyorum düz bi sopada barfiks yapıcam. Sopa farklı şekillerde tutuluyor avuç içleri bana bakıcak şekilde,avuç içi karşıya bakıcak şekilde,eller arası mesafe kısa uzak vs. bunların farkları nelerdir? Son soru barfiks kamburluğu önler mi?

2. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Dar tutuş ile yapılırsa daha çok bicepslere,geniş tutuşla yapılırsa daha çok kanatlara etki eder barfiks.Vücut geliştirme amacın olmadığını söylemişsin ama doğru şekilde yapıldığında en az kardiyo kadar kalori harcanabiliyor ağırlık antrenmanı ile.Kilo vermek istiyorsan öncelikle beslenmene dikkat edip,düzenli kardiyo yapabilirsin.Ama benim kişisel önerim beslenme-kardiyo ve ağırlık antrenmanlarını birlikte yapman.

3. aziz4458

aziz4458 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende terlemek istemiyorum :D öküz gibi terliyorum basket oynuyorum oynarken eğer açık renkli bir eşofman giydiysem hiç koşmamaya dikkat ediyorum çünkü alt tarafda çok terlediği için altıma işemiş gibi görünüyorum :)

Sayfayı Paylaş