Kilo verme konusunda yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MuCCo tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MuCCo

MuCCo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle iyi günler. Birkaç sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim. Ben son 2 yılda aşırı kilo aldım özellikle sınav senesi nerdeyse hiç hareket etmedim full evde ders çalışıyordum neyse efendim sınavımız bitti olduk 85 kilo boyumda 1.75 ideal kilom 70 miş sanırım bende 1 hafta önce bir spor salonuna yazıldım hem kas yapıp hem kilo vermek için ordaki hocam önce ölçülerimi falan aldı yağ oranımda çok yüksekmiş.
    Neyse ben hem koşarım hem ağırlık kaldırır kas yaparım diye düşünüyordum birazda tecrübesizim bu konuda ancak hocam kas yapmaya başlamadan önce ideal kiloma uluşmam gerektiğini söyledi şimdi sadece koşu bisiklet mekik falan yapıyorum ancak biran öncede kas yapmaya geçmek istiyorum afedersiniz göğüslerim kadın göğsü gibi oldu göbek aldı başını gidiyor buda çok rahatsız ediyor sorum şu ideal kiloya ulaşmadan kas yapılamaz mı ?
    Birde 1 haftada hiç kilo verememem normal mi?

2. MuCCo

MuCCo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
  4. uozcant

uozcant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    başkan önce kardiyo ile kilo vermen şart mesela yağı bir yorgan gibi düşün sen yorganın içinde birinin yattığını görüyosun ama kim olduğunu ne olduğunu nasıl olduğunu göremiyorsun olay bu gibi kasta yapsan yağın altında görünmez diye düşünüyorum,hiç kilo vermemen konusunda acele etme gidiyodur yine yağdan su miktarı artmıştır.meme konusuna gelince benimde durum öyle boy 1 80 kilo 90 jinekomasti ameliyatı olup memeleri aldırıcam haftaya veya sonraki hafta doktoru bekliyorum

Sayfayı Paylaş