Kilo Verme Konusunda Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve drakin tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. drakin

drakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhabalar.Aranıza yeni katıldım umarım başlığı uygun yere açmışımdır.Yanlış yer ise acemiliğime verin kusura bakmayın.

19 yaşında yım.120 kilo 1.95 boyundayım.Geçen sene 110 kilo civarıydım vede zamanla kademe kademe düşürüyordum kilomu.fakat üniversiteye giriş sınavları stres derken yemek yemem arttı spor yapma zamanım gittikçe azaldı vede bu kiloma geldim.Tekrar kilo vermek istiyorum.Bunun için spor salonuna gitmeyi düşündüm fakat inanın maksimum 1hafta gider bırakırım.Kapalı alanda spor yapınca çabuk sıkılıyorum.Aklımda günde 1 saatlik yürüme planı var.Evimde kondisyon bisikleti var ama pek yararı olmaz sanırım yürüyüş kadar.Asıl sorum ise bu 1 saat lik yürüyüş yanında ek sporcu destek ürünü olarak ne kullanmam.iHerb adınd uygun fiyatlı bir site var (gümrüğe takılma durumu söz konusu gerçi ama ).burda diet-weightloss bölümünde bir çok ürün var.siz hangisini tavsiye edersiniz bana acaba ??
    http://www.iherb.com/Diet-Weight-Loss

yardımlarınızı bekliyorum.saygılar...

2. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    bu reçeteyi sana kimse yazmaz

işte liste

sony yada phlips mp3 çalar
    phlips yada kaliteli bi kulaklık spora uygun
    tabanı ne çok kalın ne de çok ince normal spor ayakbısı
    bilmediğin yerler arazi tepe dağ taş
    sadece yolda koşmak olmaz dağa taşa tırmancan
    günde 20 km koşuyorsun bunun 3 km depar şeklinde
    3 ay içinde 75 kg olacaksın.
    ya yaptım olmadı.yalan yaprsan olur.

3. drakin

drakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    malesef şehir içinde tek yüksek olan yerler asfalttaki yokuşlar :)

4. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    Çok yemek yiyprum sporda yapamıyorum KİLO vermek istiyorum. Öyle bir ilaç mucize bitki varsa bana söyleyin alayım ve piyasada zengin olurum :)))

Bu işin tek çözümü diyet yapmaktır. Dengeli beslendikten sonra az spor yapsanda zaten istediğin kiloyu veriyorsun. Kilo vermenin çözümü kardiyo veya vücut geliştirme yapmak değildir. BESLENMEK gizli formüldür.

Arkadaşım moralini bozmak gibi olmasın ama sen bu düşünceyle hayatta ilaç veya ürün kullanarak kilo veremezsin. Versende hemen akabinde alırsın.

5. drakin

drakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yaşınız benden büyük saygısızlık etmek istemiyorum ama ilk önce biraz fazla kitap okumanızı vede okuduğunuzu anlama yöntemleri konusunda biraz araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum.ben kilo verdirten ilaç dan bahsetmiyorum.kilo vermeye yardımcı yağ yakımını hızlandıran destek ürün tavsiyesi istiyorum.zaten bu işin beslenme vede sporla olucağını biliyorum...

biraz dikkat..

6. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    sen bitirmişssin kendini.. şehirde kırsal arazi olmazmı ya.

7. drakin

drakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yaa ne bu böyle çok bilmiş hareketler anlamıyorum adam gibi yardım istiyorum bi ego lar falan.izmir-güzelyalıda oturuyorum arkadaşım.yürüyş yapabilceğim tek yer sahil şeridir.nabim yane arabaya atlayıp dağ bayır mı arayım ?? adam gibi yardım istiyorum konuyu nerelere çekiyosunuz.düzgünce sölesek dert sölemesek dert...

8. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    omlet yapmak için yumurtaları kırman gerekir.gerekliyse atla git koş.sen stres olmuşssun düzgünce yazıyoruz ne varda tavir yapıyon şimdi anlamadım.ben bişey demiyorum sana

9. drakin

drakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet arkadaşlar sadece sorunumla ilgilenicek kişiler aranıyor !!

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş