Kilo verme hk.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EinsteinBaran tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EinsteinBaran

EinsteinBaran Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle herkese merhaba bu sitedeki ilk mesajım :) ,

Yaşım 15, mayısta 15'e girdim tam 15 sayılmam. Boyum 1.63 kilom 70.9 benim amacım tam olarak vücut yapmak değil normal kiloma inmek sivilce vs.de mevcut kilo verirsem azalacağını düşünüyorum siz abilerim/ablalarıma göre nasıl beslenmeliyim neyi kesmeliyim hangi egzersizleri yapmalıyım ? yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

edit : konuyu nereye açmam gerektiğini bilmediğimden buraya açtım yanlış yerdeyse özür dilerim.

2. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Karbonhidratı minumuma proteini maksimuma çekeceksin. Spor salonunda normal ağırlık antremanı yapacaksın programına göre. Haftada 4-5 gün kardiyo

EinsteinBaran bunu beğendi.
  3. EinsteinBaran

EinsteinBaran Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    hocam salona gitmiyorum taşınma ihtimalimiz yüzünden 1,5-2 ay gidemem normal ağırlık antremanı olarak evdeki dumbeller yeterli olurmu kaç kg'lık almalıyım ?

4. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    yeterli olur hatta sadece kardiyo yapsan oda olur. zaten sadece zayıflamak istediğini söylemişsin. Ama iyi bi çalışma programıyla destekleyebilirsin ağırlık antremanı konusunda.

Sayfayı Paylaş