Kilo verme-ciddi sorun!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alimojo tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alimojo

alimojo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a ben baya kilo aldım mesleğim lokantacılık ve fazla hareket etmiyoruz musteri olmayıncada paso oturuyoruz bana beslenme ve spor ile ilgili bilen biri lutfen haftalık program versin zayıflamak istiyorum 6-7 kilo fazlalığım var ve gobeğim çıktı akşam 20:00 dan sonra musaitim ve dipnot:eek:ruç tutmuyorum

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ciddi çözüm: Sabitlenmiş başlıkları oku.

Bir yandan da şunu yap, haftada 3 gün full body çalışması. Günlük kalori ihtiyacını hesapla ve %20 altında beslen. İçinde vücut ağırlığının gr cinsinden 2 katı protein olsun. 2 hafta sonra kilo kaybı başlamadıysa 200 kalori daha düşük beslen. 2 hafta sonra hala başlamadıysa 200 kalori daha aşağı. Ortalama hız 10 günde 1-1.5 kg verecek şekilde olmalı ama başlangıçta vücut su atacağı için bundan biraz daha fazla olabilir. Daha sonra bundan hızlı vermeye başlarsan kalori miktarını 200 arttır. Bu kadar.

3. alimojo

alimojo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekurler ama hiç birşey anlamadım burada yeniyim anlicam dilde anlatsan birde bende alet yok ve spor salonu yok cevremde

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Uzun uzun anlatabilirim ama gerekli anahtar kelimeleri verdim sana. Full body ve günlük kalori ihtiyacı...Arama yaparak hem forumda hem google'da yeterince bilgiye ulaşabilirsin. Sabitlenmiş başlıklarda zaten full body workout konusunda açılmış ve uzun uzun tartışılmış bir başlık bulacaksın, günlük kalori ihtiyacını da ancak sen hesaplayabilirsin. Sonrasında tek yapacağın bunun altında beslenmek ve 2-3 haftada bir aldığın kalori miktarını gerekirse güncellemek. fatsecret.com.tr'den günlük kalori alımını takip edebilirsin.

5. alimojo

alimojo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sago
    sagol hocam

Sayfayı Paylaş