Kilo verme -ciddi sorular- :/

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve burnthechampion tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. burnthechampion

burnthechampion Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim. Ve şimdiden her türlü desteğiniz yardımınız için teşekkür ederim.
    Öncelikle , yaşım 15 , boyum 186 , kilom 85 civarı .. 2 gündür diyetteyim sürekli su içiyorum , ekmek hiç yemiyorum ya da baya az(2-3 tırnak kadar) yiyorum istersem. Göbek bölgemde fazla yağ var çok azıcık da bacakda .. Bu iki gün içinde göbek ve kalça eritme egzersizlerine de başladım karma olarak 12-18 dk
    Sorularım
    1- kardiyo sporlarını yapmadan da kilo-yağ kaybını evde yapabilirmiyim ?
    2- zayıfladıktan sonra sarkmalar olur mu ? Bazıları bundan şikayetçi ve beni korkutuyo estetiği bu yaşta yaptıramam çünkü
    3- kilo kaybını ne kadar sürede sağlarım
    Çok üzgünüm bu konuda arkadaşlar lütfen yardımcı olun :(

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    1-sporsuz kilo kaybi olur ama yağdan nekadar verilie tartisilir en azindan kosup yuruseniz disari cikip yeterli olur.evde dumbell bar vs.. aletler var ise agirlik calismasida yag yakimi icin cok cok iyidir kardiyodanda iyidir diyebilirim.bunlarda olmaz dersen kardio programları var evde yapilabilcek gayet iyi terleten onları yapabilirsin youtubedan bakarak.
    2-kisiden kisiye degidir aslinda cevap bazilarinin derisi cok musaittir buna bazilarinin degil çabuk toparlar.zaten eger sarkma yasarsaniz bile gencsiniz toparlar.fakat en aza indirmek hatta olmamasi icin mutlaka hizli kilo vermeyin ve bolbol su icip, iyi miktarda protein alin.
    3-kilo kaybini nekadar surede saglarsin buda degisir aslinda sana bagli, hedef kilon kaç bilmiyoruz

burnthechampion bunu beğendi.
  3. burnthechampion

burnthechampion Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Çoook teşekkürler cevap için :) hedef kilom 73-74 civarı. Bi de hızlı kilo kaybı demişsiniz ya şimdi o beni korkuttu .. çünkü koşmaya da karar verdim 45-60 dk buna ilaveten evde de karın kalça eritme vb egzersizleri yapıcam diyetle beraber.. Yani bunları yaparak hızlı kilo verirsem sarkma olur mu ? Bi de birden kilo almadım yavaş yavaş göbek çıktı . ayrıca her aklıma geldiğinde su içiyorum 3 litreyi geçiyodur bile belki

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Aslinda herkeste olmaz ama yinede temkinli olmak gerek yavas ve sağlıklı sekilde vermek gerek cardio 30 35 dk yeterli bence evdede dediginiz hareketleri yaparsiniz sınav mekikte ekleyebilirsiniz.boyunuza gore kilonuz cokta fazla degil bence 10kilo verseniz yeter tabi görüntü nedir bilmiyorum ama..mutlaka su tuketimine dikkat et ve acele etme

5. TolgaTunçel

TolgaTunçel Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Ev için kardiyo programı istiyorsan , insanity en iyisidir.

6. burnthechampion

burnthechampion Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ya ben göbek çevremi ölçtüm çok feci moralim bozuldu. 105 cm çıktı ya :( danalar bile daha incedir :( ben 30dk koşma+yürüme , diyet ve evde bazı egzersizler yapsam 75 kiloya ne kadar sürede ulaşabilirim ve göbeğim erir mi ya . Feci moralim bozuldu . Göbeğimi nasıl eriticem.
    1- ne kadar sürer
    2- göbeğimden kurtulabilir miyim
    Bi anlık üzüntüyle yazıyorum şeylik yaptıysam özür dilerim :(

7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Bu kadar sıkıntı yapma haklisin birden insanin morali bozulabilirde takma kafana 3 ayda istedigin kiloya yaklasirsin ama sporu bırakma sonra tabi devam :) zaten gun gectikce sende farki goruceksin bu sporsa sabir gerekli biraz.

8. TolgaTunçel

TolgaTunçel Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Dediğim gibi evde en kısa sürede kilo vermeni sağlayacak program insanity , forumda da mevcut bulup bir inceleyebilirsin.

Bu antremanların yanında sağlam bir kilo verme beslenme programı uygularsan gidebileceği en kısa sürede gidecektir.

9. burnthechampion

burnthechampion Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Çok teşekkürler . Elimden geldiğini yapacağım asla pes etmek yok :) desteğiniz için minettarım :)

egemennn bunu beğendi.
  10. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    105cm gobek maceramdan 1.ayda 100cme,3.ayimda 94cm'e dustum. Yasin daha genc,sen daha hizli vereceksindir ;)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

11. burnthechampion

burnthechampion Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Çok teşekkür ederim :) . Forumda önce-sonra bölümüne de baktım daha da heveslendim.her şey beyinde bitiyo aslında . Yapamıycam diye birşey gereken tek şey sabır.

Eresbos ve egemennn bunu beğendi.
  12. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Aynen oyle.sabir ve azim oldukca basarili olursun.aceleci olursan ya moralin bozulur ya da sagligindan olursun. Hedefin okul acilana kadar butun kilomu vericem olmasin,bir daha ki yaza kadar cok fit bir vucudum olacak olsun ;)

desperado98 bunu beğendi.
  13. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Benim boyum 169 cm kilom ise 59 kg ... ben bendeki yağları en kısa sürede nasıl yakarm yani 1 ayda mesela gidermi yağlar .. insanitye başladım 2. günümü bitirdim başllamadan önce foto çekdim her 10 günde bir çekeceğimde insaity okul açılana kadar götürürmü yağları bide bayramdan snra futbol kulübünde oynayacam onunla beraber okul başlayana kadar gidermi yağlar ? CEVAP İÇİN TŞK EDERİM :)

14. burnthechampion

burnthechampion Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar eğer hala burdaysanız yazmak istiyorum. göbeğim 94cm olmuş kilom da 75. çok mutluyum işe yaraması beni aşırı mutlu ediyo hedefime de ulaştım. ama psikolojik mi yoksa ben görmüyorum anlayamadım. kilo verdiğimi pek farkedemiyorum. göbeğim 11 cm inceldi ama onu da tam farkedemiyorum. lütfen yardımcı olur musunuz. belim ince, göğüs kısmım şekillendi sanırım, boynum güçlendi(kemikler falan çıktı), belim ince yani normal ama göbek bana hala uyumsuz gibi geliyo yani nasıl diyim ben daha düz olmasını isterdim yardımcı olur musunuz lütfen ? :(

15. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Zamanla o da gidicek merak etme sekeri tamamen kes bi süre meyve bile yeme karsi cikan olucak ama bence oyle..
    Fotoğraf cek ayrica farkı daha iyi anlarsın.

16. burnthechampion

burnthechampion Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    şekeri hiç kullanmıyorum zaten de meyve yiyodum onu da keserim. teşekkürler :)
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ağustos 2014 ---
    bu arada göbeğim önde çok az yani hiç belli olmuyo benim şikayetim yanlar ;_;

17. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Skinny fat'sin sen galiba. Vucut zayif gobek var? Boyuna gore kilon az. Duzenli beslenip,agirlik calisip,kardio yapacaksin. Löp löp yag yapip 1 ayda gitmesini beklemek biraz polyannacilik olur. Ama ben 105cm belimi 3 ayda 95cm'e dusurdum.sen daha iyisinide yapabilirsin daha kotusunude.senin elinde.

18. burnthechampion

burnthechampion Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    evet sanırım dediğiniz gibi.. zaten benim de dediğim gibi 11 cm inceldi şuan 94. önde yok denecek kadar az yanlar sıkıntılı yani. sorun da orda :(

19. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Yanlarin gitmesi biraz zaman alacaktir. Calismaya azimle devam et. Programina yanlari calistiran hareketler ekle.

20. burnthechampion

burnthechampion Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    peki, teşekkürler
    :)

Sayfayı Paylaş