Kilo verip vücut yapmak?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mazlovs tarafından 11 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar
    Ben özür dileyerek kısaca yaptığım beslenme ve çalışma programından bahsedecem. Yaşım 19 boyum 1.70 kilom 72.
    Haftanın 5 günü günde 25 dk hızlı tempo koşu 400 kalori bisiklet. 10 dk yanlara dambıl 10 dk twist. 4 x 30 mekik 4x 30 diz çekme. 4x30 sağlık topu 4x20 ayak çekme 4x20 ayak kaldırma. Günde 1 bölge vücut.
    Beslenme olarak sabah yoğurt 1 kase. 1 adet yumurta haşlanmış domates salatalık biraz peynir. Öğle elma ve tutsuz badem vede yeşil çay. Akşam spora gittiğim için 22. 30 da yemek yiyorum ve et yemeği yanında haşlanmış sebze yemeği yiyorum.
    2 ayda 5 kilo verdim.
    Ancak benim asıl amacım göbeğin komple gitmesi ve düzgün kaslı bir vücuda dönüşmem. Ancak her ne hikmetse kaslarım çok yumuşak ve göbek gitmiyor. Lütfen bana dügün bir beslenme düzgün bir çalışma ve ayrıntılı bir açıklama yapın. Artık bu göbekten kurtulup kas yapmak istiyorum. Azmim var ama yardımcı olacak hoca yok. Malum herkez para peşinde.. oyaladıkça oyalıyorlar

2. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Katılıyorum sana aynı türde bir başlık açtım fakat yardımcı olacak bilgili birilerini bekliyorum.Ama kulaktan dolma bilgilerle edindiğim kadar bölgesel zayıflama mümkün değil vücut tamamen zayıflarmış :)

Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Tapatalk

3. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olacak biri çıkarsa sevinirim..

4. Swichtz

Swichtz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    İnsanity workout programını 2 aylık bir program. Sen bunun 2 haftasını uygula vücudunda ki sıkılaşmayı hissediceksin. Aynı zamanda hızlı kilo da verirsin yukarıda bahsettiğin beslenme programıyla birlite uygularsan.
    Yani benim sana önerim 2 hafta insanity workout programı dene. Gelişmeyi görüceksin zaten sonra devam edip etmemeye kendin karar verirsin :)
    Benim en zor eriyen bölge olarak bilinen 'kalça' bölgesinde ki yağlanma bile gözle görülür şekilde azaldı bu programla.

ADANALI1980 bunu beğendi.
  5. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu bahsettiğin programı spor salonunda uygulayıp. Önceki programı askıya mı alayım diyorsun?

6. Swichtz

Swichtz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bahsettiğim programı spor salonun da değil evde uygulamalısın. Program aletsiz vücut ağırlığı ile yapılan bir cardio antremanı.

Fit Test :
    Plyo Cardio Circuit :
    Cardio Power & Resistance : 03 - Cardio Power & Resistance in insanity workouts on Vimeo
    Cardio Recovery :
    Pure Cardio :

Takvimden bakıcaksın hangi günde ne yazıyoza o videoyu uygulayacaksın. Sonuçlar inanılmaz oluyo gerçekten. Bence yağ yakımı konusunda en etkili cardio antrenman programı. Zaten dünyaca ünlü bir program. Eğer önceliğin yağ yakmaksa başlamalısın.

7. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşşekür ederim yardımın için. Asıl amacım 5 kilo verip vücuda başlamak ancak tek sıkıntım göbek. Çünkü kalçayı bile erittim.:) göbeğe iyi gelecekse bu programı uygularım? Vede spor alışkanlığım oldu günde 25 dk tempolu koşu gibi hatrı sayılır bir mesafe koşuyorum. Bu programı uygularsam spor salonunda uyguladığım programı uygulamazsam kalori yakımında azalma olmaz mı?

8. Swichtz

Swichtz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Kalori yakımında pek azalma olacağını sanmıyorum. Çünkü Insanity programındaki antrenmanlarda 500 - 1000 arası değerlerinde ciddi kalori yakımları oluyor.

9. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben günlük 900 kalori zaten spor salonunda veriyorum. Mesele göbekte göbek gitmiyor. Eğer giderse vücut ta yapacam ama yok

10. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    olayın antrenmanda değil beslenmende olduğunu biri çıkıp ta demiyor ki aga bu nedir

doxux bunu beğendi.
  11. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeş mesele orda işte yardım edene eyvallah diyoruzda yardım eden sayısı 1

12. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer sporla 900 kalori yakıyor ve halen göbeğim var diye şikayet ediyorsan bence önce beslenme günlüğünü yaz abilerin burda sana yardımcı olsun. Heralde abur cubur ve basit karbonhidrat tüketiyorsun.

13. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    insanity warkout yapıcaksan beslenme cok önemli insanity warkoutu 1 defa bitirip 2 ci kez başlayan biri olarak söylüyorum göbek v.b heryer eridi baldır hariç baldır gitmiyor

14. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok kardeşim yukarıda ne yazdıysam o.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Mayıs 2014 ---
    Yok spor salonuna gidiyorum insanty work un uygulanacağı mekan değil :)

Sayfayı Paylaş