kilo verdim ne yapabilirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Thexe tarafından 14 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Thexe

Thexe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    18 yaşına yeni girdim.boy:174 kilo:70
    bir sene öncesine kadar 96 kiloydum diyet yaptım26 kiloverdim.kilo verince kamburum ortaya çıktıdoktora gittim yüzde 20 lik eğimvar düzelmez dedi. kamburluğumu bu sporla düzeltebilir miyim? ayrıca boyum çok kısa geliyor uzatmak içinne yapabilirim ve bu yaştan sonra bi uzama olabilir mi vücut çalışmak istiyorum zararı olur mU? şimdiden teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:25 ----------

ayrıca omuzlarımdaki kemikler çıktı orda resmen çukur oluşuyo.yardımlarınızı bekliyorum saygılar

2. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Boy konusunda pek yardım edemem fakat omurganın dik durması için karın kaslarını güçlendirmek gerekiyormuş karın kasları sayesinde o kamburluk düzeliyormuş yani

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    1-Kilo alacaksın o cukur dediğin zayıflıklar gidebilir...

2-Boyun hakkında doktor gerkeni söylemiş,şimdi biz burdan kalkıpta şunu yap bunu yap gibi yalan bilgileri verirsek o zaman o doktorun orda işi ne dimi ;)

doktorunu dinle...

4. Thexe

Thexe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolasın bilgi için ilçede yaşadığım için fitness merkezi var ama fazla alet malzeme bulunmuyor. karın kasını deneyeceğim sağolasın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:46 ----------

hocam boy değilde kamburluk için öyle söylemişti doktor

Sayfayı Paylaş