Kilo verdim ama

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Iakkhos tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar arkadaşlar. Yaşım 17 boyum 1.84 kilom 70-72 arasında. Bu yazın başında 82-83 kilolardaydım ve yaklaşık bi 3 ayda 12 kilo verdim. Hiç bi diyet listesi felan yapmadım, sadece porsiyonlarımı baya bi azalttım. Ayrıca https://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY burdaki videodan hergün antreman yaptım ( tabii ozamanlar kasların dinlenme ihtiyacı felan onları bilmiyordum, amacım kilo vermekti ). İişte bu yollarda kiloları verdikten sonra yaz bitti. Ben yemek konusunda biraz daha dikkatsiz davranmaya başladım özellikle okul başlayınca fast food yemeye başladım ve bişey farkettim ki kilom da oynama olmadı ama sanki göbek yaptım. Yani göbeğim üst tarafı yine düz ama alt tarafında yani tabiri caizse adonis kaslarının arasında kalan göbeğin en alt kısmı göbeğimin diğer kısımlarına göre daha önde, sanki şişmiş gibi. Bunun nedeni nedir merak ediyorum. Birde 1 haftadır bu forumun katkısıyla bucüt antremanlarına başladım. Ama bu göbek felan canımı sıktığından kardiyo olarak ip atlama yapıyorum. Günde 1000 tane ip atlamak ( 100'er periyotlarla ) ne kadar yeterli olur sizce ? Şimdiden cevaplarınız için sağolun...

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş