Kilo verdikten sonraki sorunlar

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Yagmur97 tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Yagmur97

Yagmur97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba .. Sizlere bişey sormak istiyorum ben bundan yaklaşık 9 ay once diyete başladım ve 80 kiloyken 60 kiloya kadar düştüm bu arada 17 yaşındayım .. Ama kilo verdikten sonra dertler bitmiyor tabi vücudumda sarkmalar oldu özellikle bacak ve karın bölgesinde internetten araştırdım ama hepsi orta yaşlı kadınlara yani yaslanmaya karsı olan sarkmalara hitap ediyor..
    Spor yap yürüyüş falan yapıyorum arada ama okulla birlikte yetiştirmiyorum biri bana yardım etsin lutfen :)) tesekkurler

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Sarkmalar kilo verdikten sonra elbet olacaktır.

Şöyle düşünün 80 kiloluk bir bedenin kılıfı olan deri şimdi 60 kilo bir bedene sahip.

Bunun en kısa ve kestirme çözümü ameliyat ancak her bölgeye yapmak çok zor.

Doğal yollardan gerçe hareketleri bölgeyi uyarıcı masajlar vs gibi ve tabiki en önemlisi zaman 1.5-2 sene gibi bir sürede kendini toparlayacaktır.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Verdiğin kilolar kısa sürede olduysa sarkmalarla karşılaşabilirsin , ama vücudun rejene olması , alışması bence o sorunu çözebilir.Sen kas kütlesi artırarak devam edersen sarkmalar ilerleyen süreçte kaybolur.

Sayfayı Paylaş