Kilo verdikten sonra yüzüm...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve coldice tarafından 3 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. coldice

coldice Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    herkese slm.ben 7-8 ay önce falan 15 kilo verdim.verdikten sonra bnm yüzüm böyle cıvık cıvık oldu.doktora gittim bi krem verdi onu kullandım yüz derim baya sıkılaştı ama yanaklarım yine çok yumuşak.sanırım yüz kaslarında bir şey var.acaba nasıl sıkılaştırabilirim yüz kaslarımı???

2. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    sağlık ve sakatlanma daha uygun bi başlık bence bu konu için.

3. coldice

coldice Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    bilemiycem dostum bana biraz bb le alakasız geldi.yani konu dışı.

4. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    15 kiloyu oturduğun yerde verme ihtimalini tamamen görmezden gelerek spor yaparak bu kadar kilo verdiğini tahmin ediyorum.sağlık ve sakatlanma baslığına biraz göz at sadece bb ile ilgili rahatsızlıklar yok orda sağlıkla ilgli şeyler var.

ayrıca;

Konu Dışı Geyik alanımız, Buradaki başlıklara uymayan her türlü mesajınızı buraya yazabilirsiniz

Sağlık & Sakatlanma Sağlık Bölümümüz - Sağlıklı Yaşamla, Sakatlanma Ve Psikoloji. Forum Doktoru: "Doctor"

5. coldice

coldice Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    dostum doğrusunu söylemek gerekirse ben bu 15 kiloyu oturarak verdim :D yani her öğlen sadece eti form yedim.sabah kahvaltısında bir dilim ekmek ve domates,az peynir.akşam çok az tabağın ortasını doldurcak şekilde yemek yedim.ekmek yemedim akşamları.o yüzden yeterli protein de alamadım.sanırım yüzüm bu yüzden cıvıdı :S

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

Yüzü gerginleştirmek için yüz kaslarını çalıştıran birtakım egzersizler olduğunu biliyorum bunu araştırabilirsin, sakız çiğnemekte bunlardan bir tanesi.

7. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    deri genislemesi ile wucudun su denge tutmasi yag dengesi ayni deil bizzat kendi gobegimden biliyorm baya inceldi ama deriyi tutabiliyorm sundurebiliyorm yani ilginc bi durum hosuma gitmiyo ama zamanla duzelmeye basladi...yani 2. haftada kendini toplamaya basladi...

Sayfayı Paylaş