Kilo verdiğimizde yağ kütlesi gitmiyorsa ne gidiyor vucuttan?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yavuzay tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yavuzay

yavuzay Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Otomotiv
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar merhaba ben yeni başlayan birisi olarak yaklaşık 5 aydır vg yapmaya çalışıyorum fakat sürekli sorular var kafamda bunlardan birisi

Salona iki hafta kadar ara verdim iki defa ve bu aralarda beslenmeme hiç dikkat etmedim günlük almam gereken kaloriyi almadım 74 kilodan 71 kiloya düştüm istemeden fakat aynada kendime baktığımda ve koltukta oturduğumda göbekte ve belin yan kısımlarında daha fazla yağlanma olduğunu gördüm buna anlam veremedim hem almam gereken kaloriden düşük besleniyorum hem 2 haftada 2 - 3 kilo veriyorum ama göbeğim büyüyor ve yağlanıyor bu nasıl gerçekleşiyor siz tecrübeli arkadaşlar böyle bir şey yaşıyormusunuz belimi ve göbeğimi metreyle ölçmedim fakat psikolojik olduğunuda sanmıyorum gözle ve elle tuttuğumda farkı hissediyorum

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Dengesiz diyet yapan kisileri düsün az yerler,ac kalirlar zayiflarlar ama cirkin bir görüntü olusur buda yag degil kas kaybi yasamalarindan olur,yaglar oldugu gibi kalir kaslar kayba ugrar sonrada zayifladim derler,sendekide buna benzer bisiy,beslenmene dikkat etmezsen kas kaybi yasaman muhtemel,su kaybida olur az KH alirsan buda kiloya yansir.

Balboa7 bunu beğendi.
  3. yavuzay

yavuzay Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Otomotiv
    Yer:
    Ankara
    hiç bir şey yapmayıp yemekte yemediğimiz zaman, su kaybediyoruz, depolanan karbonhidratları kaybediyoruz, kas kaybediyoruz, kilo kaybediyoruz ama yağ kaybetmiyoruz

o zaman fazla kardiyo yapmakta kas kaybettirir yani kas yapımı çok zor yok etmesi çok kolay

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    aynen iste öyle biseyler anlamaya baslamissin:)

Sayfayı Paylaş