Kilo Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MusTaFa45 tarafından 29 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun Aleyküm.14 Yaşındayım.Boyum:1.70 Kilom :72..5kgx2 dambıllar ile çalışıyorum.kaslar oluşuyor fakat fazla belirgin olmuyor.fakat kolumdada fazla yağ yok.eğer kolumda yağ olup olmasada zayıflamam gerektiğini biliyorum.Sizce kaç kg versem daha iyi kas yapabilirim ? Şimdiden teşekürler..

Saygılar..

2. SweatingBullets

SweatingBullets Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Soru bikere çok mantıksız, kaç kilo versem daha iyi kas yaparım diye birşey yok.
    Kaç kilo verirsem daha iyi görünürüm demeye getirdin galiba ?

3. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  4. SweatingBullets

SweatingBullets Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kilon boyuna göre biraz fazla göbek bölgende toplanmıştır büyük ihtimalle.
    Net bir kilo söyleyemez kimse o senin yağ oranınla alakalı.

Düzgün beslenme ve antremanla birlikte yağ oranını düşürüp kas oranını arttırdıkça vücut estetik görünmeye başlayacaktır zaten.
    Evde çalışıyorsan bu pek mümkün değil ama.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yağ problemi varsa cardio gerekli ip atlama,bisiklet sürme, koşu gibi beslenmeni düzene sokmalısın ve ağırlık antremanı ile zamanla istediğin görünüme kavuşursun evde spor yapıyorsan ayarlanabilir dumbbell seti ve bench sehpası gerekir

6. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bir sorunum daha var.koldan aşı olduğumuzu düşünelim.sağ kola göre aş olduğumuz bölgenin sol alt yanında ( koltuk altına giden bölge ) orda fazla yağ var bunun için bir egzersiz yada başka bir öneriniz varmı oranın yağ oranı fazla olduğundan dolayı kaslar şiştiğinde basık duruyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:13 ----------

anlaşılmadı galiba.bu aşı olduğumuz kolun bicepse giden yolda çukur olur hani :D işte orası bende yağlarla çevrili olduğundan dolayı bu kaslar orda basık duruyor.yani orda çukur olsa daha çok kas varmış gibi gözükücek :) Lütfen yardım edin ordaki yağları nasıl yada hangi egzersizler ile yok edebilirim? .

Sayfayı Paylaş