Kilo Sorunu Genle Alakalı Olabilirmi Sizce ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Altay41 tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Altay41

Altay41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Wrestling
    Yer:
    Istanbul
    Ardakşlar Boyum 172 Kilom 62 Bazen Yaş 20 1 Haftada Nasıl Oluyor Ama 5 - 6 Kilo Alıyorum Fakat Hemen Gidiyor Vucud Su Topluyor Sankı Her Neyse Amacım Kilo Almak Bunun Yanındada Salona Yazılmayı Planlıyorum Amcam Ve Dayımlar Hepsi 25 Yaşından Sonra Aşırı Kilo Almaya Başlamış Hepsi Gençken Zayıfmıs Benimde Ben Ne Yapsam Kilo Alamıyorum Yardımcı Olurmusunuz Acaba Son Derece Düzenli Bir Hayatım Var Gece 21:00 İla 22:00 Arasında Derin Bir Uykudayım
    Dövüş Sporları İle Uğraşıyorum Jiu Jitsu Güreş Ve Boks Olarak Alt Yapıda İse Futbol Yatmakta Ama Bıraktım Onu Yaş Geçti :D Bana Tavsiyede Bulunursanız Sevinirim:D:D:D

2. sailor16

sailor16 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa-sivas
    Nasıl bir tavsiye istiyorsun Altay41 anlamadım eğer kütle kazanmak ve kilo almakla ilgili tavsiye istersen: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-almak-isteyenlere-t1680.html bu linke göz atarsan aradığın pek çok sorunun cevabını bulabilirsin.
    Başlıktaki soruya gelince pek çok haberde internette vs. yerde obezitenin ve kilonun genetik olduğu yazıyor fakat araştırmalar ne kadar doğrudur bilemiyorum.

3. Altay41

Altay41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Wrestling
    Yer:
    Istanbul
    ya bodye baslyıalı yenı oldu ama uzun zamandır ayıptır soylemesı hayvan gıbı yıyorum fakat bır turlu kılo alamıyorum bugun doktora gıttım kan tahlılerı acıklancak pazartesı guatr dıo bellı degıl daha :S tek amacım kılo almak

Sayfayı Paylaş