Kilo problemi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cihan Alıç tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cihan Alıç

Cihan Alıç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba foruma yeni kayıt oldum yaşım 21 boyum 1.71 kilom 50 bileklerim malesef çok ince çocuk bileği gibi bodye yazılmak istiyorum ancak herkez pek bir yararı olmaz çok zayıfsın biraz kilo alıp öyle başlamalısın diyorlar ancak benim sorunum burda ne kadar yesemde kilo alamıyorum doktora çıktım bütün ilaçları kullandım ama hiç faydasını göremedim acaba protein tozları kilo almama yardımcı olabilirmi ?

2. ismail1320

ismail1320 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    biçimsiz bir şekilde kilo almak istiyorsan her gün bir tencerede makarna yanınada karbonhidrat tozu 1 ayda göbekli möbekli 10-15 kilo alırsın

3. Erdemk

Erdemk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bilgisayar Programcılığı
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşım herkes öyle boş boş konuşur. Evde yatarak hiç birşey olmaz bence spora başlamalısın.Bende öyle sözleri çok duydum ama kulak asmadım.Bende aşağı yukarı senin gibiyim senden 5 kilo fazlayım. Body deki 3. haftam faydasını hissediyorum gözle görülecek değişikler oldu vücudumda şimdiden 2 kilo aldım. Spor yaptıkça iştahda açılıyor daha çok yemeye başlıyorsun.Bu haftadan sonra protein tozu alacağım ve kilo alma olayını kolaylaştıracağım.Bence sende git tavsiye ederim. Tereddütlerin varsa en kötü 1 ay dene bakalım . Ama gelişimi görüp devam edeceğine eminim. Bu arada protein tozlarını spor yapmadan kullanırsan verdiğin para boşa gider.

Sayfayı Paylaş