Kilo Problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve colddeathh tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. colddeathh

colddeathh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KAYSERİ
    arkadaşlar öncelikle merhabalar 19 yaşındayım boyum 1,82 fitness a başlayalı 2.5 ay oldu ilk başladığımda 59 kiloydum geçen 2.5 ayda düzenli beslenerek ve spor yaparak 65 kiloya çıktım ama 6 kilo almış olmama rağmen dışarıdan bakıldığında kolların hafif şişmesinden başka vücudum da hiçbir değişiklik sezemiyorum bende bunu merak ediyorum nereme gitti bu 6 kilo :(

2. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Boyun uzun sayılır oyüzden pek belli olmaz o aldığın kilo , yani 1.70 lik adam 6 kilo alsa cok fark yaratır ama sende fazla belli olmaz bu , kaldı ki aç karnına ve tok karnına ölçümlerde farkediyor zaten eğer almışsan 6 kilo bu iyi bi gelişme daha 2.5 ay olmuş devam et çok kafaya takma derim ben.

3. colddeathh

colddeathh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KAYSERİ
    cevabın için teşekkür ederim peki bu boyla fit bir vücut için ideal kaç kilo olmak gerekir sizce

4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    nasıl bi vucuda sahip olmak istediğinle alakalı , fit ve natural dediğimiz yani manken vucuduna sahip olmak istiyorsan yağ oranın düşük olmalı falan , senin için bence 74-77 idealdir

5. colddeathh

colddeathh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KAYSERİ
    giydiğim kıyafet üzerime tam otursun tek isteğim bu :) insanlar kilolu olmaktan şikayet ederler ama zayıflığın verdiği hissiyatta en az onun kadar kötü

6. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    spora ilk başladığımda 46 kiloydum bir çok mesajımda bunu belirtirim çünkü benim için gurur kaynağı ,şuan 70 kiloyum yani zayıflığın hissettirdiği o berbat duygunu en iyi ben bilirim :) sadece sabır ve azim gerisi gelir emin ol.

7. colddeathh

colddeathh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KAYSERİ
    verdiğin rahatlatıcı cevaplar için teşekkür ederim dostum çok yardımı dokundu :)

8. ebayar

ebayar Guest

O sıkıntı bende de var 65 kilodan 70 kilo oldum sanki hiç kilo almamışım gibi biraz daha sabırlı olmalıyız.

Sayfayı Paylaş