Kilo Problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve memo5104 tarafından 28 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. memo5104

memo5104 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Öncelikle Merhaba.
    İki buçuk ay önce vücut geliştirmeye başladım.Kafaya koydum tam istediğim iri vücudu yapmadan bırakmamayı.Fakat kafamda çok büyük bir karışıklık var.

Boyum:1.77 74.5 75 kiloyum
    Biraz göbeğim ve göğüs bölgemde çok az bir yağlanma var.Benim kafamdaki soru kilo verme eğilimli mi beslenmeliyim kardiyo yapmalıyım yoksa almayamı ?
    Haftanın 4 günü salona gidiyorum.Ağırlık Çalışmasından önce 15-20 dk kardiyo yaptıktan sonra başlıyorum.Haftanın diğer 3 gününde ise evde koşu bandında koşuyorum şınav,mekik çekiyorum.

Beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum.Şekerli yağlı yiyeceklerden elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum.Fakat kafam çok karışık.Bana yağ yakmaya yönelik bir beslenme programı karın çalışması falan önerebilir misiniz ? Şu kafamdaki karışıklığı kesin çözmem lazım.:confused:

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:42 ----------

Bu arada yaşım da 17

2. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    düzenli beslen ve bol bol kardiyo yap derim ben.yaşın küçük küçük yaşta yapılan bilinçsiz dietler gelişimi engelliyo her ne kadar bişey olmaz desende bu böyle iyi bi spor merkezine git bnce uzmanlardan yardım al

Sayfayı Paylaş