Kilo kaybetmeden yağ yakmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gokturkdevleti tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. gokturkdevleti

gokturkdevleti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese Selamın aleyküm.Beyler ben spora başlayalı 3 ay oldu gözle görülür bir değişme oldu.Benim sıkıntım şudur göğüs kaslarım ve kol kaslarım biraz belirginleşti ama altta göbek var :D
    Göbekten kurtulabilirim ama yanaklarım çok zayıf kilo kaybedersem hemen yüzüm çöküyor bu beni çok rahatsız ediyor.Sizin bir çözümünüz varmı yağlar gitsin ama kilom kalsın.Cevaplarınızı bekliyorum.

2. merterturk34

merterturk34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bende aynı konudan muzdaribim

3. rosen989

rosen989 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite
    Yer:
    Bulgaristan / Sofia
    arkadaslar yapıcagınız tek şey proteinle beslenip yağdan uzak durucaksınız zaten yağlar fazla uzun sürmeden vucuttan atılmaya başlar çok tekrar yaparakta sıkı bir vucuda sahip olabilirsiniz Forumda Besinler Bölümü Var Marka Marka Besin Değerleri - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu Burdanda neler tükete bileceğinize bakabilir ona göre kendinize menü hazırlarsınız

4. melih06

melih06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pekala badem,findik ve ceviz inde yag yakmaya yararli oldugu soyleniyor ama hangi araliklarla nasil tuketmeliyiz bi bilginiz varmi?

5. alper015

alper015 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    günlük 50 gr kuruyemişin bir zararı olmadığını düşünüyorum ki çoğu yerde böyle görüyorum ama saat 5 -6 dan önce yemeye çalış karbonhidratıda kesme yoksa vücut proteini işleyemez karbonhidrat olayını araştır derim ama kilo başına alman gereken günlük kalori alımı vb

6. melih06

melih06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani 1 gun icinde mesala 50 gram badem veya 50 gram findik seklinde.Evet en cok kafami karistiran seylerden biride karbonhidratlar.Yag yakmaya calistigim icin nerde almiyorum ama ogrendim ki yanlis yapiyorum ama nasil yapmam gerektirdigini su an icin bile arastiriyorum ama hala bisey olusmadi.Sizin onerebilceginiz bisey varmi?

7. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Kardio çalışması ile yağları yakıcaksın proteinden zengin bir beslenme programı oluşturabilirsin hem yağ yakıp hem kas yapıcaksın buda mevcut kilonda kalmanı sağlıcak.

Sayfayı Paylaş