Kilo hakkında acil yardım!!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve biohard35 tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. biohard35

biohard35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar şimdi size bi kac sorum olacak yaklasik 6-aydir bb yapiyorum çok zayiftim boy 1.79-1.80 arasi 62kg ile basladim amacim kilo almakti aradan zaman geçince protein mi gainermi diye çok düşündüm hocam bu işten anlayan arkadaşlar hepsi protein önerdi ve muschletech nitrotech ile basladim 2kilo aldim ilk ayda daha sonra bitti mp combat yeni ürünü aldım hepsi toplam 5ay sonra 62kg den 68kg oldum araya oruc ramazan girince tatilde olunca yemek yiyemez oldum cok iyi beslenmem vardi kahvaltı bile arada yapamiyodum neyse suan olculeri aldim hepsinde düşüş var 3kilo kaybetmisim hocam bu defa kilo vermissin baya gainer almami.onerdi.ama hayla napcagimi bilmiyorum vücudum gerçekten guzel olmustu suan sadece kas gainer alirsam bunlar gidermi.yaglanirmi.vucut bu spiru yaptigimiz belli olmazmi ogrenmek istedigim bu olculerim kol-33 bel-74 gogus hatirlamiyorum sanirim 91 omuz-109 LÜTFEN YARDIM SIMDIDEN TEŞEKKÜRLER

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.aciliyet , öncelik vb gibi sıfatları başlıkta kullanmak yasaktır

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş