Kilo fazlası olan birinin zayıflamadan kas yapması?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve biyoweb tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. biyoweb

biyoweb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben spora başladığımda (Subat ayında) 66 Kiloydum. Şimdi 70 Kiloyum. Ama vucudum başladığıma gore kas olarak gelişti. Cunku ben beslenme düzenimi kas yapacak sekilde protein ağırlıklı olarak değiştidim ve bu sürede kaslarım gelişti. Son tarama testimde yağ oranım %2 azalmış ve kas dokum artmıştı.
    Boyum: 168cm.

Bu sürede amaclarımdan birisi göbegimi eritmekti ancak göbegim pek erimedi gogus omuz ve kol ve bacak kaslarım gelişti.

Sizce bu şekilde devam etmelimiyim yoksa göbek sorunundan kurtulmak icin artık ağırlık yerine kardiyoya oncelik verip yağ yakımı mı yapmalıyım? Bir de beslenme düzenimi değiştirip diyet mi yapmalıyım? Yoksa şu an uyguladığım program yeterince sağlıklı bir program mı?

2. biyoweb

biyoweb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bu konuda kimsenin fikri yok mu?

3. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Benimde senin gibi olmuştu. karın bölgesi bide kalça bölgesi kalmıştı. cardio'ya başladım Olabildiğince salata yemeye çalıştım.3 hafta sonra karın bölgesinde gözle görülür bi azalma oldu.ancak kalça bölgesi aynı kalmıştı.

Sayfayı Paylaş