1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Kilo değişimim.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ammocihe tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 3 ay önce 91 kilıyken başladım bu spora cardio ya şuan 76 kiloyum.
    91 kiloyken bel:98
    76 kiloyken bel:85.5 yada 86 gibi

91 kiloluk resmim yok.İlk 3 resim 1.5 cu ayım da 84.5 kiloyken çektim.Diğer 3 resimde 76 kilo 3 ayın sonunda ki halim bu hafta vücut geliştirmeye başlıyorum hadi hayırlısı biraz göbek var onuda ileride yakarım artık artık vücudumun dilini öğrendim o yüzden sorun etmiyorum. Sizce yağ yakarken kas kazanma durumu olmuşmu_?

Ekli Dosyalar:

2. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakarken kas kazanma durumun normal bulktakş gibi hızlı olmayacaktır ama kilolar gittiği için çok daha hoş ve belirgin olacaklardır kaslar ama yaza girerkken gaza gelip definasyon yapmandansa kaslanıp sonra zayıflamaya çalışmanı tavsiye ederim nacizhane olarak

sağlıcakla

3. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yorumunuz için öncelikle çok teşekkür ederim.Bende sizinle aynı düşünce içerisindeyim zaten ben 91 den 76 ya düşebiliorum ki düşmüşüm bundan sonra aşırı kilo almadan kas kütlemi arttırıp hani bunu zamana yayarak misal 9 ay kaslanma çalışması 2 ay defisyon seneye mayıs ayına aşırı belirgin kas düşük yağ oranı düşünüyorum tabi bu sadece şuan için bir düşünce :)

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Biraz konu dışı olucak ama bir dr. neden türkçeyi bu kadar kötü kullanır. nokta virgül yok kelimeler devrik kelimeler yapışık ?

uyarı vermek zorundayım.

Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda Türkçeyi doğru kullanmaya dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

5. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Bende FleXoR hovam yorum yazmış benim konuya diye heyecanla girdim:)

6. backgod

backgod Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    tebrikler iyi is cikarmisiniz,vucudunuza sekil vermek konusunda zorlanacaginizi sanmiyorum,gereken bilgi ve donanima sahip oldugunuzu tahmin ediyorum ,basarilar

ammocihe bunu beğendi.
  7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    3 ayda 15 kılo vermıssınız ıyı bence:) ben 3 ayda 6 kılo zor verdım bırde ergenlık var daha hızlı vermem gerekırken vucudunuzda kılo verdınız dıye toplanmısdır kaslarınız belırgınlesmıstır devamını dılerım.

ammocihe bunu beğendi.
  8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Aslında Soru sorulsa yağ yakma yolunda kas arttırımımı daha önce gelir yoksa yağ yakımımı diye ben kesinlikle kas arttırımı derdim.

Hiç Çok yağlı kaslı birini gördünüzmü göremezsiniz ya kaslıdır yada yağlı (bulk tan bahsetmiyorum)

Ev hanımlarının yaptığı en byük hatadır . ileri tarihte bir düğün yada başka bir katılacağı etkinlik varsa diete girer cardio yapar kendini aç bırakıp hırpalayarak yağı atar. fakat kas ağırlığını arttırmadığı için vucut deti kestiği anda fazlasını alır. kas ağırlığı dinamo gibidir vucudun yağ almama sigortasıdır ve yağ yakımından önce sigorta yapmak en mantıklısıdır.

sanırım mesajı aldınız.

strider ve ammocihe bunu beğendi.
  9. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    FleXoR hocam teşekkürler mesaj alındı kesinlikle bunu öğrenmem çok iyi oldu bende dertleniyordum artık cardio yu bıraktım vücut geliştirme yaparken yağlancam diye korkuyordum sizin yazınızı okuduktan sonra içim rahtladı.

FleXoR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş