kilo almayla ilgili yardım lütfen

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve domino tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. domino

domino Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar forumu dip bucak taramaya devam ediyorum yalnız yine de net bi şekilde cvbını alamadıgım sorularım var hatta okudukca kafam biraz daha karışıyor. benim problemim kilo almak,aslında boyuma göre çok zayıf değilim ama benim istediğim zayıf degil biraz daha kalıplı olabilmek. ve biraz da kollarımın daha kalın (tabiki kaslı, yaglı degil) olmasını istiyorum. bu sene mart ayında spora başladım,evde dumbell calısıyorum forumdan da faydalanarak ve şınav çekliyorum,ama haziranda bisiklet kazasıyla kolumu kırdım.alcıdaki kol 1 ayda spordan onceki kasları bile kaybetti,şuan hızla toparlamaya calısıyorum.yani cok zayıf durumda kaslarım.
    uzatmadan,
    1) bir yerden gainer aldım,ancak nitrofull super mass aldım,forumda bunun işe yaramadıgı soylenmiş ve tavsiye edilmemiş.istedigim sadece 4-5 kilo alabilmek bu mumkun olmaz mı acaba? beslenmeme dikkat edip çok yemeye calısıyorum ama hic ise yaramicaksa bırakıyim diyorum.
    2)ayrıca gunde 2 porsiyonla 1 ayda kac kilo alabilirim cunku 1 kiloluk aldım maddi sorunlar yuzunden.
    3)diger sorum spor salonuna gitmeden evde bi sonuc elde etmek istiyorum çok mu umutsuz acaba böyle bişey?
    4)son sorum ise arkasında yazan şey 500 mlye 150 ml kullanılması ancak bunu satan arkadas buyuk bi su bardagına sütü koy icine 1 yemek kaşığı toz at ic dedi,bu dogru mudur işe yarar mı?
    şimdiden herkese çok teşekkürler.cvplarınızı bekliyorum:)

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    domino, cinsiyetiniz nedir? Bir an bende basligi yanlis yere acmissiniz izlenimi uyandi da, oyle degilse lutfen kusuruma bakmayin.

3. domino

domino Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cinsiyetim bayan:)

4. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    1-kas kütlesini arttıkmak isteyen sporcuların gainerlardan umdukları randımanı alamadıkları tecrübe ile sabit. eğer aldığınız ürünü açmadıysanız protein tozlarından bir ürün ile değiştirin.

2-sadece şu üründen bu kadar tüketerek ne kadar zamanda kaç kilo alabileceğinizi hesaplamak malesef imkansız. yedikleriniz de önemli. yediklerinizi de bilsek dahi yağ mı kas mı oluşturacağınızı söylemek imkansız, yaptığınız spor da önemli.

3-flexorun evde dumbell programını uygulayarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

4-yaşınızı, kilonuzu, boyunuzu ve günde yaklaşık ne kadar süre harketli olduğunuzu (spor yapmak, yürümek, merdiven çıkmak, bulaşık yıkamak hepsi dahil. oturarak yapılanlar hariç.) söylerseniz diyetinize dair bir takım hesaplamalar yapabilirim. sizin mevcut beslenmenizle kıyaslayınca da gainere ne kadar ihtiyacınız olduğu hakkında bir fikir oluştururuz.

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    hiç bir detay vermemişsiniz ki yaş kilo beslenme düzeni uyku düzeni sağlıktestleri yapıldımı karaciğer böbrek hormonlar sağlammı tiroitle ilgili bir sorun varmı münecim değiliz ki. sonra beslenmenizle uykunuzla antrenmanınızla ilgili bir yorum yapılabilir

6. Jundar

Jundar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen , Öğrenci ( Hacettepe Üniversitesi Güzel
    Yer:
    Ankara
    Beslenmenize ve spora gereken özeni gösterirseniz , nitrofull ile 5 kilo alabilirsiniz , ben hocamın tavsiyesi üzerine kullanıyorum , salonda ürünü kullanıp 5-6 kilo alan arkadaşlar da mevcut.

Ama ürüne daha yeni başladığım için kas kütlesi olarak mı alırım yağ şeklinde mi alırım orasını bilemiyorum , zamanla görücez ama salonda kilo demek kas kütlesi anlamına geldiği için , o şekilde alacağımı umut ediyorum.

Sayfayı Paylaş