Kilo Almak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Karlıyollar tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Karlıyollar

Karlıyollar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam arkadaşlar 16 Yaşındayım boyum 1.70 civarı kilomda 52-53 falan çok zayıf görünüyorum yüzümde falan elmacık kemikleri belli oluyor bazı sitelerden ideal kilomu hesapladım 65 çıktı şimdi 10 kilo eksiğim var kilo almak istiyorum nasıl beslenmeliyim ? ağırlık çalışmam gerekir mi ? Spor salonuna gitmeden kilo alabilirmiyim ? 10 kiloyu ne kadar sürede alabilirim ?
    Kilo alamama sebebim bir ara dişlerimde sorun vardı o zaman az yemeğe başladım şuan hala az ekmek yemek yiyorum şuan dişlerimde problem geçti ama midem küçülmüş sanırım yardımlarınızı bekliyorum :)
    Şuan vucudumda sıfır yağ var sayılır kıyafet zor buluyorum :)

2. Karlıyollar

Karlıyollar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hadi arkadaşlar yardımcı olursanız çok iyi olur :)

3. mrkaya

mrkaya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    İstanbul
    Spor salonuna gitmeden de kilo alabilirsin ama sağlıksız kilo alrsın yağlanırsın. Beslenmeni 3 öğün yap birde ara öğünler yap toplamda 6 öğün yap. Ara öğünlerde ufak atıstırmalar ana öğünlerde karbonhidrat ve protein olarak beslenn %70 karbonhdrat %30 protein şeklinde. Senin gibi birinin günlük yiyecekleri arasında '' Yulaf ezmesi , makarna , pilav , ev yemekleri vs'' eksik olmamalı. Aslında sen 5-6 kg alana kadar abur cubur dısında ne olursa yemen lazım. Spor salonuna da kaydol ilk 1 - 1.5 ay baslangıc seviyesinde calıs sonra kaldırabılecegın ağırlıgın %10 u kadar daha ağır kaldır ve sporunu yap. Kilonu kas olarak alıcaksın biraz sabır ve azim gerekiyor basarirrsin:)

4. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Benimde boyum 172 yasımda 16 baslamadan önce 55 kg dim suan 68 im 5 ay oldu baslayalı öyle fazla yağlanmadım istediğin sürece bu işi disiplinli yaparsan kilo alacağından eminim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş