Kilo Almak ve Kuvvetlenmek İçin Supplement Önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve jeffster tarafından 1 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jeffster

jeffster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba.Sitenizi 1 aydır takip ediyorum ama yeni üye oldum.Sizden biraz yardım ve bilgi istiycem :) Benim yaşım 18 boyum 1.95 kilom 73.Anlıcağınız gibi kilo almam gerekli. Önümde 3 ay gibi bir süre var.3 aylık süreçte 10 kilo alıp kuvvetlenmem lazım. Ben profesyonel anlamda spor yapıyorum o yuzden kuvvete ihtiyacım var. Amacım hacmimin artması ve kuvvetlenmem. Ağırlık konusunda onemli bilen kisilerle calısıyorum o anlamda bir sıkıntı yok.Programım var yani.Sizden isticeğim kilo almak için neler yapmalıyım ve ağırlık sırasında hangi supplementleri kullanmalıyım. Geçen seneden beri hep GNC ürünleri kullandım. Bunlar weight gainer ve whey protein. 2 sini karıştırarak kullandım ve bircok urununu bitirdim. Pek bir yararını gormedim acıkcası. Ayrıca idmandan once ve sonra Amino Burst 3000 kullandım. Onunda pek yararını gormedim :) Bana acaba hem kilo almak için hemde kas yapıp kuvvetlenmek için supplement önerebilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler...

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Sanırım basketbolcusun ve antrenörlerinin yeni sezona başlamadan önce hacim kazanman yönünde sana telkinleri oldu . Öncelikle sana tavsiyem bir Multivitamin alman . Gold kartın varsa GNC ultra mega gold al 90 tablet sabah kahvaltıyla birlikte 1 tablet kullan sana 3 ay gider . Antreman öncesi Ultimate Amino Bolic diye bir ürün var . 210 tablet antreman öncesi 5 tablet şeklinde kullanmanı tavsiye ederim . Mental olarak ant odaklanmanı , rahat ant çıkarmamı ve ant sonrası ağrılarının büyük ölçüde azalmasını sağlar. Gainer olarak sana Ant sonrası için BSN True-Mass öneririm . 1 servis true mass ı suyla karıştırarak ant sonrası alırsın . (Sanki ürünleri ben satıyomuşum gibi konuştum :D ) Daha önce çok kötü bir gainer kullanmışsın bundan daha kötüsü yok öyle söyliyim . Nitrofull ün gainerı bile GNC nin gainerından iyidir artık sen anla . Tabi bunları kullanırken antremanın hakkını vermen lazım ki bir şeye benzesin :)

jeffster bunu beğendi.
  3. jeffster

jeffster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BSN true mass ı oneren ilk kisi degilsin gainer olarak onu alıcam.Vitamine simdilik gerek yok aminoasitide degerlendiricem. Yanıtın icin tesekkur ederim :)

4. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    true mass- cell mass - noxplode 3lü şeklinde kullanrsan güç artışına şaşırırssın

5. jeffster

jeffster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cell Mass tam olarak ne işe yarıyor acaba ? No Xplode enerji veriyor galiba ama Cell Mass hakkında pek bilgim yok. Sizce aminoasit kullanmamam mı gerek ?

6. mixtime159

mixtime159 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cell mass creatine'dir. Kanı kaslara daha çok pompalar. ATP sentezi artar. Enerjin artar.
    No xplode ise nitrik oksittir. Damar açıcıdır. Damarı genişleterek daha iyi bir enerji sağlar.

yukarıda 'Ağırlık konusunda onemli bilen kisilerle calısıyorum o anlamda bir sıkıntı yok.' demişsin. Çalıştığın kişi seni daha iyi yönlendirir. Tavsiyem ona danışman..

Sayfayı Paylaş