Kilo almak, kasları parçalamak ve hacim kazanmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve energy_96 tarafından 26 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. energy_96

energy_96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar; Kilo başlıkta da söylediğim gibi amacım kilo almak, kasların parçalı görünmesi ve hacim kazanmak. 3'lü bir kombinasyon düşünüyorum kullanmak için ama sizin de tavsiyelerinize ihtiyacım var. Protein tozu+glutamine+creatine düşünüyorum kullanmak için. sizce yeterli olur mu? Ya da üçünü de aynı zamanda kullanmamın bir sakıncası olur mu? farklı önerileriniz varsa onları da bilmek isterim. Para önemli değil en iyi en faydalı kombinasyon hangisiyse onu kullanmak istiyorum. Beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum. teşekkürler :)

2. energy_96

energy_96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir allahın kuluda cevap vermiyor ne kadar güzel bir forum....

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    sabırlı olmasını bilmen gerekir energy_96..görenler ve bilgisi olanlar elbetteki sana cevap verecekelrdir.Hemen iyi-kötü genellemesi yapma..

saygılar...

energy_96 bunu beğendi.
  4. Beko1907

Beko1907 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Energy 96 bu istediklerinin hepsini birarada yapmak pek mümkün değil malesef kaslarının parcalı gorunmesi yağ oranının azalmasıyla doğrudan alakalı birşey diğer tarafdan ise hacım kazanmak ve kilo almak başka birşey parçalı görünmek istiyorsan önce ciddi bir hacim ve kas kütlesi kazanman gerek daha sonra yapıcağın definasyonla parçalı bir görünüm kazanabilirsin.
    Supplement olarakda creatine ve protein gayet yeterli olacaktır bu hedefinde kolay gelsin.

energy_96 bunu beğendi.
  5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    forumda 20 gün sonra cevap alan mesajlar varken 5 saat dayanamamışsınız..

6. energy_96

energy_96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 gün kim bekliyor allah aşkına ya? Belki benim bekleyecek vaktim yok? Belki bütçem şu an uygun şu an alabiliyorum ihtiyaçlarımı? Konuyla alakasız yorumların için teşekkürler yine de. Sayende bir şey daha öğrenmiş oldum ama.. (Ağzı olan konuşuyor) teşekkürler

7. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Cok saygisizsin. Cevap dahi verilmeyi haketmiyosun bence.

8. energy_96

energy_96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu an supplement alabilecek imkanım ve çalışacak bolca zamanım var şu an itibari ile. Yani bunlarla beraber glutamine, amino liquid, NO, bcaa alacak imkana sahibim. Hangileri beni sonuca daha erken götürür onu merak ediyorum. Yani sonuçta para var huzur var :) ve ne yaparsam kendi vücudum için yapıyorum. En uygun şekilde faydalanıp en iyi sonuca ulaşmak isterim. Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.

---------- Post added at 11:40 ---------- Previous post was at 11:37 ----------

Görüşlerin için teşekkür ederim. Saygı sabırla ya da senin ölçütünle ölçülseymiş ortaya farklı sonuçlar çıkarmış demek. Hakettiğimi düşünenler cevap versinler yeter. Gereksiz yorumlara harcayacak vaktim yok şu an. Tekrar sağol..

9. dogus

dogus Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap bile vermiyorum.

10. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş