kilo almak istiyorum fakat ne yapacağım bilmiyorum yardım edin lütfen?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve OqzhN tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OqzhN

OqzhN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 18 yaşındayım lise son sınıf öğrencisiyim öss'ye hazırlanıyorum.boyum 1.83 kilom 61 ve zayıflığımdan çok şikayetçiyim.kendi vucudumu tipini beğeniyorum sorun yok fakat tek sorun kilo boyuma gore 80 kilo gr olmak istiyorum.fakat hantal bir insan olarak değil :) yeme çok düzensiz.hiç iştahım yok bi ara umutlarım kırılmıştı zayıflığımın genetik olduğunu düşünüyordum fakat form daki yazılara okuyunca umut ışığı doğdu gibi oldu.tabi istediğim kilo ve özelliklere sahip olmadan yinede kuşkularım var.bi kaç doktora başvurdum bu konu hakkında pek bi araştırma yapmadım fakat doktorlar kilomun normal olduğunu gerek olmadığını soyluyolar ben şiddetle zayıf olduğumu söylüyorum.kesin ve hızlı cozum istiyorum sağlıklı olarak tabi ama besin tavsiyelerinizi bekliyorum.ayrıca ek protein tozu karbonhidrat gibi çeşitli yardım ögeler kullanılmadan da olmıyacağını sanmıyorum.iştah açıcı olarak kilo ve kas gelişiminde.ayrıca mutlaka bb ye başlamam gerekiyor ama yemek düzenini ek ilaçlar kullanmadan başlamak istemiyorum.neler kullanabilirim sağlıklı olarak tabi yan etkisi olmadan cunku birçok ilaç arastırdım cocugunun yan etkileri var.sizden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler :D

2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
  3. OqzhN

OqzhN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler baktım ama bu bana yeterli değil ben ek besinlerden protein tozu ilaçlar gibi sormuştum bi diyet listesi gibi

4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    ilk önce spora basla ve yemek yemege baslayacaksın zaten kilo alımında baslayacak 1 ay sonrada gainfast 3001 tavsiye ederm sana yüksek karbpnhidratlı bununla birlikte düzenli beslendinmi 1ayda 3kilo alabilirsin benm baslayalı 3 hafta oldu tabi daha önce gitmiştm 6 ay 1,5 snedir gitmiodum 63kiloyla bırakmıstım sporu ve 64le başladım yine suan 70 e cıktım gainfast ve beslenmeme cok dikkat ediyorumyemek önemli ac olmasan bile agızına at biseyler ceviz fındık vsvs.

5. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    sayın uye, bu konu ıle ılgılı araştırma yapmadan neden konu açıyorsun. sabıt konular var bu konu ıle ılgılı,, muhtemelen bu konu kıtlenecek,,,

aneximandros bunu beğendi.
  6. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    o zaman forumu araştır herşeyin zaten cevabı var forumda

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.