kilo almak istiyenlere kendi diyetim, sonuç garanti

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve emclord00 tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar bu spora 3 ay önce kilo almak amacıyla başladım 1.83 boy 51 kiloydum, 3 ay sonra uyguladıgım programla güzel sonuçlar aldım 62 seyrediyor şu an ve hedefim v.g oldu . Allah izin verirse 75 e kadar durmak yok. İlgilenenlere kendi programımı veriyorum mutlaka deneyin disiplinli bir düzen ve sık sporla KESİNLİKLE sonuç alırsınız diyorum.
    KAHVALTI
    1 kaşık keçi boynuzu pekmezi 5dk bekleyip
    güzel bi kahvaltı..
    daha sonra 4-5 yumurta akı,1 adet muz,pirinç nişastası(1kaşık) ,bal(1),dut pekmezi(1), 8 - 9 adet bebe bisküvisi ve yarım su bardağı sütü güzelce cırpıp içiyoruz.
    Öğlen
    300gram tavuk 100gram+ pilav ile bilrlikte yiyoruz.
    1 saat sonra KULLANIYORSAK karbonhidrat-protein tozu alıyoruz(ultimate muscle juice kullanıyorum tavsiye ederim)
    yarım saat sonra spor salonuna gidiyorum ben şahsne öğlen yapıyorum.
    Spordan gelince
    hemen karbonhidrat tozunu alıp kırmızı et- makarna yiyoruz

daha sonraki zmaan içersiinde kuru yemiş (en az 100 gram ) 2-3 tam yumurta yiyip en son akşam ymeeğinde sebze salata ve makarnayla kapatıyoruz.

uyumadan karbonhidrat tozu alıyoruz.

Evet programım bu her gün bunları yiyorum sebze olmadıgı günler makarna
    pilav karıştırıp yiyorum. makarnanın pilavın salataya LOR peyniri ekliyebilirsiniz.

Kilo almak istiyen arkadaşlar mutlaka deneyin ..

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlıklı yağ alıyorsun farkındasın değil mi?

3. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Hangi vücut tipine sahipsiniz ? (ekto-mezo-endo) ve günlük ne kadar karbonhidrat ve yağ alarak kilo artışı sağladınız ?

4. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    evet dostum farkındayım. vucudumun boyuma göre 25 kilo acıgı vardı . yağ bağlamak şarttı b benim için kaburgalarım sayılıyordu. geçirdiğim süre zarfında kas kütlesi olarak artış oldu büyük ölcüde kaburgalar falan kapandı yanlar yağ bagladı birtek birazda bacaklar..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:47 ----------

o vucut tiplerini bilmiyorum malesef ama şöyle tarif ediyim omuzlarım oldukca geniş genetik sanırım belimde ince. günlük karbonhidrat ve yağ hesaplamadım hiç ama günlük yediğim şeyleri yazdım ordan hesaplıyabilirsiniz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:50 ----------

forumda vucut tipiyle ilgili bir test buldum https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v-cut-tiplerini-renmek-bir-t15574.html , yaptım şimdi Mezomorf çıktı

Sayfayı Paylaş