kilo almak isteyenlere örnek program

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jarhead tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    07:00 1.5 ölçek protein tozu(su ile)-100 gr yulaf ezmesi

10:00 5 yumurta 2 tam 3 beyaz-1 ekmek arasına 100 gr kadar kaşar peyniri-2 kaşık pekmez

13:00 160 gr ton balığı-1 tabak yağsız makarna veya lapa pilav-1 kase yoğurt

16:00 100 gr tavuk göğsü-1 tabak yağsız makarna veya lapa pilav-1 tabak zeytinyağlı salata

18:00 160 gr ton balığı-1 tabak makarna veya patates-1 kase yoğurt

20:00 idman

21:00 idmandan çıkar çıkmaz ilk yarım saate içinde 1 ölçek veya 1.5 ölçek protein tozu ve elma suyu

22:00 meyve elma, armut vs 2 adet

23:00 6 yumurta beyazı-5 amino acid

evet arkadaşlar bu program kilo almanız için yeterli, fakat en önemlisi bu beslenme programıyla beraber çok sıkı hardcore bir antrenman çıkarmak. ben 1 aydır uyguluyorum bu programı antrenman sistemime göre beslenmemi değiştiririm ve yeni antrenman programımla kombine ettiğim bu beslenme programı 87 kg den 91 kg ye çıkarttı beni yağ oranımdada bir yükselme söz konusu değil.olay sıkı antrenman çıkarmakta bitiyor.siz antrenmanda kasları ne kadar aşındırır (deli gibi) zorlarsanız bu programlada onarma o kadar hızlı ve kaliteli olur ve iyi bir bina inşaa etmeye başlarsınız. hepinize kolay gelsin.

fenerlilker, Pulbiber ve Mestano bunu beğendi.
  2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Bence, yağlanmadan büyüme sağlanacak güzel bir program. Antremandan 1 saat sonraya protein sıkıştırılırsa güzel olur. Ayrıca doğal testeron ve yağ alımı için 40 gr fındık-badem eklenebilir...

3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    evet mestano, en önemlisi zaten kuruyemişlerden alınacak yağ çok önemli, bunuda ekleyebiliriz.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    toplamda aldığınız protein, karb yağ oranları nedir..? ayrıca protein tozlarının doğal alternatifleri de yazılsa çok daha öğretici olur başlık..

ayrıca 160gr ton balığı süzme sanırım 100gr mı yapıyor?

son olarak gece yumurta yerine lor peyniri çok daha yapıcı olur..

5. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    toplamda 200 gr civarı protein, 350 gr civarı karbonhidrat 50 gr civarı yağ dan oluşur program

diez güzel bir noktaya el atmışsın, ben programı kendi açımdan yazdığım için gece yatmadan lor peynirini yazmadım, arkadaşların kendilerine o şekilde uyarlamaları daha mantıklı olur. gece alınacak casein sabaha kadar işimizi görecekdir.

diez bunu beğendi.
  6. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    ellerine emeklerine sağlık ama ben yeniyim bu sporda 2.aydan itibaren protein almam lazım (vhey protein) şuan karbondidrat ağırlıklı gainer kullanıyorum ve su ile iyi gitmiyor..süt ile sabahları yapsam ne değişir?? su ile şartmı??

7. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    gainer i süt ile içmen daha olumlu olacakdır. işin içine whey girince su ile içmek whey in kana karışımını kolaylaştırır. antrenman sonrası ilk yarım saat içinde whey alımı şart. kaslar antrenman sonrası acil protein istiyor. bu proteini tavukdan aldığımızı varsaysak sindirimi en az 2 saat. whey i sütle aldığımızı düşünsek, oda sindirimi birhayli yavaşlatiyor. ve son secenek su kalıyor ve en hızlısı bu. fakat ben senin gainer alımını sütle devam ettirmeni öneriyorum. zaten amaç kilo alman. sütle gainer alımın daha etkili olacakdır. (yarım yağlı sütle al.)

foranimati10 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş