kilo almak istemeyenler ne yapmalı???

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kfy309 tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kfy309

kfy309 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 183 cm. boy 79 kiloyum. kol kası yapmak istiyorum (sadece kol kası diğer kaslarımda bir sorunum yok) protein tozu ile süreci hızlandırmak istiyorum ama kilo almak istemiyorum. protein tozunun yanında kilo almamak için ne tür besinler tercih etmeliyim? protein tozu dışında bir ürün önerebilirmisiniz? ayrıca yumurta akı yiyemiyorum, eğer prottein tozu almazsam, kilo almadan kas yapmak için nasıl beslenmeliyim... cevplarsanız sevinirim...

2. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
  3. kfy309

kfy309 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya şimdi bu verdiğin yerde göbek yapmadan kilo almak yazıyor. yani genel olarak hiç kilo almadan kas yapmanın bir yolu yok heralde ben öyle anladım...

4. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kfy309 kilo almak istemiyorsunda kasların içine havamı dolacak ilaki kütlen artacak.

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Hiç kilo almadan kas yapmak için bir yandan kas kütleniz artarken diğer yandan yağ kütlenizin azalması gerekli ki bu zaten imkansıza yakındır.
    Çünkü kas gelişimi sırasında belli oranda yağlanma kaçınılmazdır.

Eğer vücut yağı fazlanız yoksa ve kol kası yaparken kilo almak istemiyorsanız başka bir bölgenizden kas kütlesi kaybetmelisiniz ki bunu da istemeyeceğinizi tahmin ediyorum.

Kilo almadan neden kas kütlesi kazanmak istiyorsunuz anlamış değilim, muhtemelen kas inşaa etmenin dinamiklerini ve mantalitesinin tam olarak farkında değilsiniz.

Bunun için yeni başlayanlar forumundaki sabit başlıkları inceleyiniz.
    Bu sporun temel kavramlarını ve sistematiğine aşina olursunuz.

Daha sonra ise NHFL'nin vermiş olduğu linkin ne kadar işinize yarayacağını farkedersiniz.
    Biraz araştırma iile sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş