Kilo almak için karbonhidrat tozu almayı düşünüyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fatiko15 tarafından 27 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar.Ben yurtdışında okuyorum.Türkiyede 6 ay ek besin olmadan calısıtm.Burda 2 aydır calısıyorum ve 2 kilo whey protein bitti.1.82 boy 72 kilodayım.Ölçülerm şöyle :

Kol:34
    Omuz 124
    Göğüs:95

Kalıplı değil ince biriyim.Kilo almak istiyorum.Aklımda Optimum Serious Mass almak var.Ama şişko bir insan olmak istemiyorum.Yüzüm şişsin istemiyorum.Gerçekten sağlıklı ve kaslı kilo alabilirmiyim? Nedersiniz ?

2. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    fatiko hep yanlış yerlere konu açıyosun... Burası kas gruplarının ve antreman sistemlerinin konuşulduğu bir konu rastgele konu açılmaz ki biraz dikkat lütfen...

Üyelerin kendi fotoğraflarının olduğu bölümede çağatay ulusoyun bicepslerini bize gösteriyosun...

TheBlack_D-D_ bunu beğendi.
  3. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    + olarak karbonhidrat tozlarının öyle aman aman mucizevi bir etkisi de yok :) Aldın diyelim tozu, fakat beslenmene dikkat etmezsen sadece boşuna para vermiş ve kendini yormuş olursun. Onun yerine beslenmeni düzenlesen daha iyi sonuç alırsın bence. Forumda Bulk, Beslenme gibi terimleri aratarak ilgili konuları okumanı öneririm

Sayfayı Paylaş