Kilo almak için hangi ürün ve kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emilio tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. emilio

emilio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar.
    Biliyorum bu konu hakkında çok genel konu var zaten forumdaki stick konuları okusaydın bu konuyu açmana gerek kalmazdı diyebilirsiniz ama benimki biraz daha spesifik.
    Boy 1.63 kilo 55.Yaş 24. Şöle 6-7 kilo kütle yapmak istiyorum. Tabiki tamamı kas olması kısa sürede imkansız. Belli bi miktar yağ alsamda fena olmaz kollardaki damarlarım çok gözüküyor çünkü. Yani genel olarak 6-7 kilo alıp tombul bişide olmak istemiyorum.
    1-Kilo almak için en iyi ürün gainerlarmı kimisi gainerlar pek işe yaramıyor karbonhidratlar daha iyi diyolar.
    2- Alınca kullanımı nasıl olucak? Elimde Muscletech Nitro-Tech protein tozuda var . Arkadaş yurtdışına gidince bırakmak zorunda kaldı 6-7 ölçek kullanmış sadece. Çok ucuza verince aldım bende. Yeni başlayanlara önermiyorsunuz biliyorum ama ucuz olunca aldım bekletsemmi yoksa kilo aldırıcı olanla beraber kullansammı?
    3- Kilo aldırıcı + Muscletech Nitro-Tech kullanımı nasıl olur öyle yaparsam? Antreman sonrası öncesi şukadar ökçek nitro-tech şu kadar kilo aldırıcı gibi...?

Son düzenleme: 1 Eylül 2013
  2. emilio

emilio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yokmu cevap verebilcek :S Protein tozu ile kilo aldırıcı ( gainer mı yoksa başka bi ürün müalmam lazım) aynı anda nasıl kullanılır sadece soru bu :D

3. oguzhan5516

oguzhan5516 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1- Amacın kilo almaksa en gerekli supplement tabikide gainerdır. Gainer - karbonhidrat tozu zaten aynı şeydir kim dediyse saçmalamış biraz :)
    2- Kullanımı aldığın ürüne, ölçeğine, içindeki protein, karbonhidrat vb. bilgilere göre değişir. Protein tozunu gainerla kombine edebilirsin tabiki iyi sonuçlarda verir.
    3- Bu yine alacağın gainere göre değişiklik gösterir almadan şu kadar ölçek şunu yap diyemeyiz.

Bu arada birçok insan ilk 6 ay supplementin gereksiz oldugunu düşünür. Bence bu tamamen beslenmeyle alakalı.Beslenmeyle yeterli protein ve karbonhidrat alamyorsanız supplement takviyesi ile başlamak mantıklı.(Ben öyle yaptım) Şahsen 60 kg ile başladım spora hemen hemen 6 ay oldu 71-72 kilo ile devam ediyorum.

emilio bunu beğendi.
  4. emilio

emilio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki protein tozu ve gainerı aynı anda nasıl kullanabilirim? Hangi zamanlarda hangisini yani? Sabah , akşam , antreman sonrası gibi...

5. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    a101e git nesquick, süt, gold fıstık ezmesi al. sabahta 4 yumurta yatarken 250ml süt. gün içinde 2 tabak makarna yada 2 tabak pilav. bunları 2 ayda çok güzel yağ olarak alıyosun spora yaparakta eritirsin biraz zararlı olsada iyi bence

emilio bunu beğendi.
  6. emilio

emilio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim tavsiyeler için. Peki gainer ile protein tozunu aynı anda kullanmak istesem hangi zamanlar nasıl kullanmam gerekli sadece antreman günlerinde mi sabah öle akşam antreman sonrasımı?

7. emilio

emilio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler yokmu bilen? Protein tozuyla gainerı aynı anda kullanmak istesem ne zamanlar kullanmam lazım?

8. emilio

emilio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flood yapmak istemezdim pardon. En azından kendiniz nasıl kullanıyorsunuz şu 2 ürünü aynı anda yokmu 2 cümle yazabilcek? Forumda vardır diyceksinizde direk olarak yok benimki biraz daha spesifik. Zaten forumun tamamını okuycak olsak buraya bişi yazılmaz oda forum olmaz rehber olur.

9. oguzhan5516

oguzhan5516 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hangi ürünlerin var yazarsan yardımcı olmaya çalışırım

10. emilio

emilio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline Nutrition Pro gainer 3000 gr. Çikolata ve Muscletech Nitro-Tech Performance var arkadaş bırakmıştı çok ucuza aldım. Acaba protein tozu olanı saklasam 2-3 ay sonramı başlasam diyorum. Tabi bu sırada tarihi geçmez ise kaç aylık yada yıllıktır bunları ömrü?

11. IIHeaven

IIHeaven Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kütahya - İstanbul
    4dimension nutrition kullanıyorum 2 haftada 2 kilo aldım öneririm yanına sütlü ballı badem ve muz garanti ayda minimum 2 kilo alıyorsun kardeşim

Sayfayı Paylaş