Kilo almak için önerilerinize ihtiyacım var arkadaşlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve scuf tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. scuf

scuf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar formunuza yeni üye oldum vede çok iyi bilgiler edindim gerçekten tam aradığım yer diyebilirm :D 21 yaşındayım 1.83 boyunda ve 65 kiloyoum yani boy kilo oranım baya kötü eskiden biraz daha dengeliydi ama üniye başlayalı baya kilo kaybettim ve şu an arkadaşlarımın arasında çok zayıf duruyorum buda beni çok sıkıyor , genelde sabahları kahvaltı edemiyorum en büyük sorunum o sabahları sadece süt + tam tahllı gevreklerle falan geçiştiriyorum , yazın çalıştığım için body e gidecek zamanım da yok pek zaten hafta içleri eve gelince çok yorgun oluyorum , sizlerden ricam şöyle 2-3 ay içinde düzenli olarak kilo aldıracak bir besin programı önermeniz , foruma baktım oralardan da aldım besin önerileri ama bireysel olarak ta bi öneri sunarsanız daha yararlı olur benim için artık kası geçtim en azından boy kilo oranım biraz dengelensin istiyorum.Cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

2. sailor16

sailor16 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa-sivas
    Despo ve jimraynor bunu beğendi.
  3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş