Kilo almak hızlı ve sağlıklı bir şekilde

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve katilfasulye tarafından 10 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. katilfasulye

katilfasulye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 17 yaşımdayım 1.75 boyum var ama 57 kiloyum çok zayıf olduğum için bb yapamıyorum. Bana çok hızlı bir şekilde mesela 2- 3 ayda kilo aldıracak protein tozu vs. önerebilirmisiniz,Çünkü protein tozu alarak bb yapmak istiyorum. Fiyatı 120-130 lira arası olursa çok iyi olur. Gerçekten çok acil bir durum, ve benim gibi arkadaşların olduğunada inandığım için lütfen onlarada yardım etmiş olursunuz.
    Saygılar...

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bence zayıf olman bb yapmana engel değil bb yaprak da kilo alırsın 2-3 ay gibi kısa bi süree hızlı bi şekillde sağlıklı kilo almak için bence ilk önce iyi beslenmelisin bb yap protein tozu da kullanabilirsin ama bence kilo aldırıcı kullan bide iyi bişekilde beslendinmi kilo alırsın karbonhidratı fazla tüket pirinç,makrna,bulgur,yulaf gibi ayrıca prtein de al tavuk göpsü,yumurta süt bunlarıda güzel bi şekilde tüket kilo alırsınprotein tozunuda forumda bak ama senin istedğin aralıkta hardline,twinlabgibi ürünler var sanırım

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum....html?t=1680&highlight=kilo+almak+isteyenlere

Arama Kelimeleri : kilo almak

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş