Kilo almak beslenme önerileriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve berkeaydin tarafından 18 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkeaydin

berkeaydin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 174 boyum ve 58 kilodayım.Zayıf bir yapım var BB'yede yeni başladım sayılır.Whey protein tozu aldım.Bunu kullanarak sizden hızlı kilo alabilme tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Not:Saat 8 ila 15:00 saatleri arasında okuldayım ve 11 12 gibi tavuk ekmek yiyebiliyorum.
    Not2:protein tozunu antreman günleri antreman sonrası ve uyumadan önce içiyorum.Antreman olmadığı günler ne zaman içmeliyim ve günde 1 kere mi yoksa 2 mi?
    teşekkürler.

2. baronalpg

baronalpg Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba berke kilona göre gerçekten zayıfsın ama bu seni daha çok hırslandrımalı her şey insaın kafasında biter neyse felsefeyi geçelim gelelim snn sorularına öğlen yediğin yemek bodycci için pekte faydalı gibi gözükmüyor eğer tavuk ekmek yerine tabakta tavuk yersen aldığın besin değerleri daha çok sağlıklı olur gibi geliyor çünki beyaz ekmem kaliteli karb. değil bunun yanında sabah kahvaltısı snn için çok önem arz ediyor bence günlük en az 5 yumurta yemelisin (2 yada 3 tanesini sarısı diğerlerini beyazı) tabi bunun yanında peyniz süt et tavuk yiyeceksin adele kilosu almak gerçekten zor bir iş protein konusu ise yatmadan önce aldığın whey çöpe atmaktan farksız çünki yatmadan önce alınması gerek protein casein proteinidir yatmadan önce whey yerine 2 bardak süt içersen daha yaryarlı olacaktır aklına takılan başka soru olursa yardımcı olmaya çalışırım saygılar....

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız tasınmıstır.
    tasınma sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyurudan önce günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmaktadır. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş