Kilo almadan define bir vucut için suplement

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ofbeat tarafından 30 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben kilomu sabit tutuyorum bb için zayıfım ama fittness için iyi düzenli besleniyorum ama hocam istersen alabilrisin protein tozu dedi salondan temin edebilirm simdi protein kasların gelişimi için iyi onu biliyorum ama bide createin amnino asit karbonitrat vs var ben bunlar hakkında cok biligli degilim forumda tma ne işe yaradıklarını anlamadım cok terimsel :) simdi sizce neler almalıyım bana yardım ederseniz

not*:kilo almadan hacim ve kasları parcalayıp sekli düzeltmek için

Marka önerilerinede açıgım yanlız ögrenciyim ve maddi durumum cok iyi degil öyle en pahalılarını alamam

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Creatine alma, weight gainer (karbonhidrat) da alma. Protein veya aminoasit al.

3. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tamam blitz sagol amino asit bir araştırıcam fiyatları markaları filan cok teşekkür ederim

4. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bence protein tozu al, fiyat performans olarak en iyisini alman iyi olur. Tavsiyem hardline'ın 3.5 kiloluğu. Toptan aldığın için ucuza geliyor.

5. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tamam sagolasın simdi zaten amino asit olarak weider 2200 ü alıcam proteinide detaylı araştırıyorum forumda baktım en çok tutaln amino asit o sanırım bi arkdasta tavsiye etti simdi para bulmaya geldi sıra

6. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    ofbeat hayattan çok şey bekliyorsun desem kızarmısın? :) kilo almadan nasıl hacim yapmayı düşünüyorsun? en önemlisi hacim yapmadan nasıl definisyona gireceksin?
    yanlış anlama amacım sana kızmak değil.yada seni küçük düşürmek de değil...bu sporda ve forumda yenisin.bazı şeyleri iyice araştırıp daha sonra sorsan bence daha iyi olur...

çünkü şu sorduğun sorunun net bir cevabı yok.uzunca anlatmaya kalkarsam saatlerimi alır.biraz daha arama yap.ve işleri zamana bırak...az zamanda çok şey yapmak istiyorsun merak etme zamanı gelince hepsi olacak.

ama sorduğun soruya başka bir yanıt olarak da sana muschletech den gaxic i öneririm. sadece %20-%30 gibi bir güç artışı sağlıyormuş.
    yağ yapıcıda hiçbir madde içermiyor.belki biraz zaman geçtikten sonra kullanırsın... 100kg bench basan biri için bu rakam iyi bir rakam :)

7. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    estafurullah niye kızıyım ben bu arada bi deri bi kemik degilim salona gittigimde ölcülerim alındı yağ oranıma filan bakıldı hocam iyice dinledi hedefimi tarif ettim filan sonra karar olarak kilo almamı istemiyor yani bel ve omuz oranı filan yani vucudun estetigini cok begendi bu şekilde kalabilir dedi hacim derken zaten arnold degil :) tam anlatamadım burda bende kasların belirginleşip biraz şişmesi yani göstermeden anlatamıyorum ama hocam o istedigim görüntünün bu kilo ile olucagını söyledi ilerde eger istek duyarsam bir iki kilo daha alırım hızlı ilerlemek degil amacim benim bir body ci arkadasım vardı onunla tekrar görüsme imkanı buldum ona anlattım amino almaya başlarsan cok iyi olur dedi bende onun üzerine burda actım bu başlıgı yani zaten uzun vade farketmez ama madem iyi olucak alayım dedim

8. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Birde hocam 100 kg benc derken banami dediniz? yani eger oyle ise ben hiç öyle bir şey söylemedim benim sol omzum da sakatlık var 15 20 kiloda zorlanıyorum bencde 100 kg heralde hiç basamam :) 10 tekrarın 10. sunu zor cıkarıyorum şuanda birde bench makinasında üstelik digerini yasakladı doktorum

9. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    ofbeat ben senin derdini anladım :) amino asit senin istediğin gibi bir vücuda sahip olmanı kolaylaştırır.ben bu mesajından sonra
    sana NO2,NOX3...gibi ürünleri tavsiye ederim tabiki tavsiyemizi dikkate alırsan.zaten forumda NO2nin özellikleri fazlsaıyla anlatıldı.
    sakatlığına üzüldüm :( umarım en kısa zamanda geçer....
    bazen sakatlıklar üstüne gittikçe de geçer bunu da unutma...

Sayfayı Paylaş