Kilo alma

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve feyyazbugan tarafından 26 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. feyyazbugan

feyyazbugan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Benin boy 1,84 kilo 66 kilo. Benim sorum spora başlasam kilo alabilirmiyim. Çünkü oturduğum yerden de kilo alamıyorum. kilo almak içine ne yapmam gerekiyor.

2. ayberk228

ayberk228 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Aga spora gidicen o şart. o zaman istemesen de yemek zorundasın yoksa sporda ağırlıkları kaldıramazsın. Yedikçe ağırlıkları kaldıracan ve kaldırdıkça hoşuna gidecek o dumbleleri. Gerisi geliyor zaten merak etme.
    Ben 1 ay ara verdim. Tekrar başlıcam spora. 3 ay gittim düzenli olarak ve hayvan gibi yiyiyordum.55,6'dan 62'ye kadar çıktım. Ağırlıklarda ilk gittiğim gün ve sonraki günler-aylar arasında dağlar farkı vardı. Bakalım gidince ne olacak. İştahım biraz kesildi şu sıra. Üni vizeleri fln. Onlar bitsin tekrar eski hayvan gibi yeme özelliğine kavuşurum.

edit: Bu arada hedef kilom 70 yada 75. İnandım ben bunu başarabilirim. Sende başarırsın.

3. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Ben de normal yiyerek kilo alamıyordum. Çünkü vücudum her öğün yarım öküz yesem yine yağ tutmuyor. O yüzden kas kazanarak kilo almaya çalışıyorum. 2 aydır 4 kilo alabildim. 57-62.

Tabi ki bu kilonun hepsi kas değil. Sana tavsiyem sen gereğini yap tartıya 2 3 ay çıkma bile. Sadece yap.

4. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    hep imreniyorum sizlere yahu, bazısına ne yese yarıyor işte. bana kalırsa spor salonuna git ve sana program hazırlasınlar, sonra forumdan da bunun için bilgi al bir çok bilgi mevcut. Arkadaşım vardı 55 kilo çelimsiz bir şey, şimdi 78 kilo ve vücudu özenilir cinsten. Olmayacak şey değil.

Sayfayı Paylaş