Kilo Alma

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lido1 tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lido1

lido1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben yazın yaklaşık 4 ay gibi bir sürede diyetle birlikte spor yaparak 25 kilo verdim. 115 kilodan 90 kiloya indim. Sorunum ise şu: şu anda diyeti bırakmış ve eskisi kadar çok yememe rağmen kilo almıyorum metabolizma hızımda bir değişimmi oldu acaba bu anormal bir durum mu yoksa böyle olması gerektiği için mi oluyor şimdiden teşekkürler.

2. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    benim görüşüm şöyle;
    sen kilo verirken uyguladığın yöntem cardio yağ yakıcı olarak kullandığın besinler çaylar vs..senin metabolizmanı hızlandırdı doğal olarak hız arttığı için rahat yağ yaktın zor kilo aldın ve diyeti bıraktın..biraz zaman geçsin aradan beslenmeni oturt dengeli ve sağlıklı besinlerle yerleşsin 1 ay kadar bi sürede ondan sonra kilo alman gerçekleşecektir sanıyorum..ayrıca forumda bulk dönemi(kilo alma dönemi) adlı konuyu araşştırırsan hem kilo alırken sağlıklı bi şekilde alırsın yağlı yağlı olmazsın hemde işin kolaylaşır..kolay gelsin..

3. lido1

lido1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol yorumun için ama ben kilo almak istemiyorum yani zamanla yine eski haline dönecektir diyorsunuz o zaman diyete tekrar başlıyorum çünkü futbol oynuyorum ve kilolarım çok sorun çıkarıyordu.

Sayfayı Paylaş