Kilo alma ve yaz iliskisi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve berketuran1 tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berketuran1

berketuran1 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Selamin aleykum oncelikle ben berke yas 18 boy 1.76 kilo 68 1 yildir bb yapiyorum 6 ay onceki fotomuda yukleyecem benim sıkıntim arkadaslar yazin gainer kullanilabilirmi ? Cogu kisi kisin kullanilmakla ayni etkiyi goremezsin diyorum ama kilo sıkıntım var ilk casein dusunuyordum sonradan gaineri tercih ettim daha almadim bunlarin yaninda alacagim suplementler ;

Amix tribu-zma

Mushlepharm armor V

Mhp 300 gr glutamin

Scivation bcaa

Ronnie coleman creatin

Ultimate prostar

Gainer

Sizden istedigim sizce benim boyumda ve kilomda olan birisinin sizce gainermi yoksa caseinmi kullanmasini onerirsiniz ? Yorumlarinizi bekliyorum

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli Dosyalar:

2. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    alıcan çoğu supplement senin için aşırı gereksiz ve fazladan masraf.Tabiki yazın kışa oranla hacim alınması daha zordur ama yüksek karbonhidrat diyetine devam edebilirsin.Bence ıron mass-masstech-twinlab gainer gibi gainerlerden birini seçip yanına scivation xtend koy yeterli.Tribulusu falan napıcaksın.

3. berketuran1

berketuran1 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Haklisin zaten ramazan geliyor kardesim full calisicam o ayda yapabildigim kadar yapiyim diyorum bu arada gsiner olarak dymatize super mass dusunuyorum

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    gainer bence çok gereksiz bi suplement.Bi kere yazıldığı gibi kullansan maksimum 18 -20 porsiyon çıkıyo ki o kadar para veripte etki görmemek var.Ayrıca içindeki şekerden midir nedir bende sıcakta sivilce ve gaz yapıyodu.Ona verceğin parayla beslenme programındaki menüyü zenginleştirmen daha mantıklı bence.

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş