Kilo alma ve Fazla deri sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yenibilgi tarafından 1 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yenibilgi

yenibilgi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkese merhaba öncelikle bi kaç sorum olucak 5 aydır bb yapıyorum yaşım 16 boyum 1.91 kilom 76 başlarken vicudumda kasların üzerinde oldukça yağlanma vardı 83 kiloydum daha öncedende 95 kilodan düşmüştüm istasyon programı ile spor antrenörümüzün yeterince donanımlı olmaması nedeniyle programımı internetten aldım 2. ay sonunda 80 kilo oldum sonra protein tozu aldım ve 1.5 ay onu kullandım 78 kiloya düştüm hafif bi gelişme vardı bitirdiğimde.
    Şimdide protein tozu ver aminoasit aldım 76 kiloya düştüm ikisininde yarısına geldim nerdeyse ama bi türlü kilo almadım ve kaslarımın üstünde deri tabakası kaldı çekince uzuyo gerçekten kötü bişey göbeğimdeki deriyi çektiğimde six packlerim gözüküyo ama normal durunca yağ gibi hergün karın bölgesine 4 hareket giriyorum ondan sonra kas gruplarına giriyorum ilk gün göğüs biceps ikinci gün sırt bacak üçüncü gün omuz triceps.
    Size sorum şu bu deri ile ilgili ne yapabilirim acaba fazla sumu var vücudumda ve nasıl kas olarak daha fazla hacim kazanabilir kilo alabilirim. kilo verdiğimden dolayı kollarım omuz ve göğüslerime göre daha büyük duruyo ve estetik değil herkesin göğüsü ilk şişer bende hala çok az bi gelişme var.

2. yenibilgi

yenibilgi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yokmu yardımcı olucak

Sayfayı Paylaş