Kilo alma problemi hangi sublement yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mhtdmrc tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mhtdmrc

mhtdmrc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese merhabalar öncelikle yaşım 28 59 kiloyum boy 180 baya baya zayıfım yani kilo almak istiyorum ama hangi gainer kullanacagım hakkında bi kaç fikrim var sadece uzun zamandır araştırıyorum çok şecenek çıkınca kafada karışıyo dolayısı ile siz daha önce kullanmış arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim sublementler.com sitesi bi araştırma yapmış ve en iyi etkili kilo aldırıcı olarak
    Dymatize Elite Mass göstermiş yalnız bu türkiyede bulunmadıgı için bunun bunun bi alt ürünü
    DYMATIZE SUPER MASS GAINER satıyorlar ne kadar iyidir kullanan arkadaşlar varmıdır. 2. sırayı ise
    BSN True Mass alıyorki süper mass dan daha çok karşıma çıktı bu ürün bünyeye göre degişiklik gösterdigini etki ettiginide söylüyorlar tabiki ama sonuçta ortak bi kanı vardır sanırım kaza sonucu omurgamda kırık oldugu için agır sporlar yapamıyorum kilo almak için demedigim pek birşey kalmadı ayrıca bunların yanında kullanacagım farklı bi ürün varmı yani ek olarak kullanabilecegim kullanmama gerek olan genelde fiyat ve performans açısından degerlendiriyolar ama fiyat çok önemli degil 60 70 liralık fark için yada daha fazla önemli olan yararlı olması yardımcı olursanız sevinirim şimdiden vereceniz cevaplar için teşekkürler.

2. watford

watford Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    selam arkadaşım boy ve kilolalarımız hemen hemen aynı. dymatize super mass aldım kullanıyorum tadı gayet güzel. spor günleri antremandan önce ve sonra alıyorum. spor olmadığı günlerde 1 ölçek saat 4 te alıyorum. 2 ölçek sütle birlikte toplam kalori:1900. senin kilo alman için alman gereken kalori +3000 .sporda 3. günüm bugünden itibaren beslenme programı çıkardım.

200 gram makarna/ 450 kalori
    150 gram pirinç pilavı/500 kalori
    3 adet yumurta/235 kalori
    100 gram bebe bisküvisi/500 kalori

1700 kalori

dymatize super mass 334 gram 2 ölçek yani. sütle birlikte 1900 kalori. - öğünlerimle birlikte toplam 3600 kalori. sabah kahvaltısınıda işin içine katmadım :) 400 kaloride sabah kahvaltısından alıyorum bu da yapar 4000 kalori. uygula derim ben başladım. iyi günler

Sayfayı Paylaş