Kilo Alma Konusunda Yardım..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve enqinn tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enqinn

enqinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba Arkadaşlar,

Benim kilo alma sorunum var. Yaşım 20, Boyum 1.90, Kilo 73. Yalnız benim boyuma göre kilom 76-84 arası olması lazım. Aslında pekte zayıf göstermiyorum ama psikolojik yönden çok etkiledi beni özellikle karın sağ ve sol yanları çok zayıf olduğunda kaburga kemiğinin alt kısmı çok belli oluyor ve özellikle giyimde çok zorluk çekiyorum. Neyse ben evde kendim çalışma yapıyorum normal bir program ama çalışmalarımla beraber Protein tozları alsam bana bir yan etkisi olur mu yani herkes kullanabilir mi? Weight Gainer gibi veya değişik protein tozları kullansam etkisi nasıl olur. Kilo almam hızlanır mı? Benim evde çalışmam:

Şınav: 10x10 = 100
    Mekik: 25x4 = 100

Dumbell ile:

Barbell Curls: 10x3=30
    Hammer Curls: 10x3=30
    Bench Press: 10x3=30
    Military press: 10x3=30
    Bent Rows: 10x2=20
    Dead lifts: 10x2=20
    Seated Military Press: 10x30
    Squat: 10x30

Yorumlarınızı bekliyorum, Teşekkürler..

2. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba enqinn Bende 6 aylıgım ama 15 kilo aldım 6 ayda boyun 189 kilom 77 eskıden 62 61 bazen 60 kilolarda seyrediordum. Buyuk migros gibi marketlerde Nestle Eti gibi markaların Müsli die bi ürünü var her sabah onunla kahvaltı yaptım sütle karıstırıorsun 1 tabağa 2 2.5 porsiyon koyuorm bbiz sporcu oldugumuz icin fazla almalıyız. Bide Makarna tuket oglenlıyın ve yatmadan 2 3 saat once ayrıca gunde 7 ogun ama az az tıkabasa doyurmadan yemek yemelısın. Belki yanlıs bilgi vermis olabilirim ama ben boyle yaptım. halada yapıorm. En onemlisi 7 ogun ye ama az az bide Müsli yi dene tadıda fena deil. makarnayıda 1.5 tabak ye bence

Sayfayı Paylaş