Kilo alma dönemi ile ilgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TheGazette tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. TheGazette

TheGazette Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim öncelikle sizlere bir kaç sorum olucak lütfen bana yapıcı cevaplar vermenizi istiyorum çunku benım ıcın cok onemlı öncelikle spora baslıyalı tam anlamıyla 6 ay olmustur ama bunun son 2 ayında saloda çalısmaya basladım ondan once evde calısıyordum sorularıma gelıcek olursak.Boyum 1 78 civarı kılomda suan 69 - 70 arası degısıyor salona baslamadan once 63 kıloydum ve sımdı kılo almayla beraber salonda calısıyorum fakat benım alt gobek ve yan bel simiti problemım var en ufak kılo artısında artmaya baslıyor mıgde bolumunde baklavalar olsada alt bölumde hafıf sarkık ve yanlarda bırıkme var bunları erıtmek ıcın ne yapıyım dıyet ve cardıo yapsam bu sefer ölculerımde cok ıyı degıl onlarıda kaybedıcem aldırmayıp kılo alıp tekrar devam etsem bu seferde gobek ve yanlar alıp basını gıdecek dıye cok korkuyorum cok rahatsız oluyorum pskolojım bozuldu artık ne yapcagımı bılmıyorum bana yardım etmenızı ıstıyorum sımdıden tesekkurler ..

Sayfayı Paylaş