Kilo aliyorum fakat vucudumun her yerine yayilmiyor

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve frk_che tarafından 13 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. frk_che

frk_che Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    iç dekarasyon
    Yer:
    istanbulda yaşıyorum
    kafa_merhabalar arkadaşlar ben kendı sorunum olan konuya değinmek istiyorum benim boy 1,72 kilom 60 olarak düzgün bi fizğe sahibim ama benım problemim ben spor yaptğımdan dolayı pek fazla kilo alamıyorum bu yüzden de vücudum hep aynı kalıyor buda canımı sıkıyor bunu dğiştrimk için yaklaşık bir veya bir buçuk ay sporu bırakıp kilo almaya çalıştım türlü yiyecek vb tavsiyerlinizi dinleyerekten ama gel gelelim kilo aldım fakat sadece göbek şişti kaslı ama göbeği şişik birine döndüm bunu erittim ama kilo tamamen gitti yani vücudma yaylımadı kol ve omuz hala aynı bu vücut sitemini nasıl değiştirirm .s

2. Nihrir

Nihrir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hangi bolgeyi calıstırırsan orası gelisir.Hareketlerini degistir vede agırlık arrtır gerisini vucut zaten halleder.Beslenmene dikkat et kanında protein eksik olmasın.

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenme ve antrenman programın hakkında bir bilgi vermemişsin. Sorunun nerede olduğunu anlamamız için bizi bilgilendirmelisin.

4. frk_che

frk_che Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    iç dekarasyon
    Yer:
    istanbulda yaşıyorum
    yaklaşık 4 öğün yemek yiyorum günde olmazssa olmazım makarna patates haşlama veya kızartma abur cubur ne varsa yıyorm ve kımı zamn sırf kilo alayım dye haytta yemıyeceğim şeyleri yiyorum, spor olarak ta evde 2 tane 12.5 kilo dambılım var yay ve omuz çalıştırıcı bı alet var adını bılmıyorum şimdi . damlbılı kaslarımı yormamak üzüre günde aralık oalrak 25 3 aralıkla 75 tamamlıyorum yayı 40 ta bırakıyorum dğer dedğim aletı ise 30 da bırakıyorum ve günde aralıklarla toplam olarak 80 100 arası mekik çekiyoruum ama göbek bı türlü gtmedı yaylımıyor vücüdüma alınca göbekten gelıyor diğer yerler hep aynı sinri bozucu bi durum .s

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmende ve çalışmanda ciddi hatalar var. Buradan sana bazı öneriler veririm ama forumu iyice okumalısın. Öncelikle abur cubur ve kızartmaları tüketmeyi bırak. Onun yerine süt , lor peynir , yumurta , tavuk , et, balık vs. gibi besleyici besinler tüket. Bilinçsiz çalışmak kas inşasından ziyade kas yıkımınada neden olabilir. Forumdaki yeni başlıyanlar bölümünde senin için faydalı bilgiler mevcuttur.

Big_Hammer ve JackSniff bunu beğendi.
  6. frk_che

frk_che Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    iç dekarasyon
    Yer:
    istanbulda yaşıyorum
    tşkler kardeşim tavsiyelerine uyacağım

7. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım, spor yapmayarak kilo almaya çalışırsan vücudunda istemediğin problemlerle karşılaşabilirsin. kilo almak istiyorsan spor yapmayı bırakmadan yiyebildiğin kadar vücudunun kaslar için kullanabileceği ve vücuduna faydalı olabilecek yiyecekleri ye. çalışma konusuna gelirsek kaslarımı yormadan demişsin, bu kesinlikle yanlış . kaslarını yorabildiğinin en üst seviyesinde yormaya çalış. yaptığın hareketleride 40 30 gibi sayarak yapma. setlerle çalış. mesela yayla çalışıyorsan 5 set yap 12 10 8 6 6 tekrar gibi.

Sayfayı Paylaş