Kilo aldırıcıyla ilgili soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Express tarafından 7 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Express

Express Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım boyum 1.73 kilom 52. kilomdan rahatsızım cok zayıfım ve spor salonuna yazılıcam. spor hocası ile konustum ve bana 5 kiloluk universal gain önerdi 170 tl karşılığında. 5-6 ay kullanırsın dedi rahatca 65 kilo olursun dedi belki de daha fazla olursun dedi tabii kas kütlende olur dedi. sizce bu marka iyi mi kullansam yararını görür müyüm hocam bana beslenme programı vereceğinide söyledi gercekten kilo almam lazım kas olarak almak istiyorum bu kiloyuda tabii. sizce bu marka iyi midir sizlerinde görüşlerini ve yorumlarını almak istedim

edit: Hardline Progainer

bide şuna bakıyorum ve yorumlardan bunun da iyi olduğu gözüküyo. üniversalde yüksek şeker oranı oldugunu okudum bazı yorumlarda. acaba hangisi daha yararlı olur lütfen görüşlerinizi bildirin.

2. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Kas olarak 5 6 ayda 13 kilo alamazsin 5 yilda bile zor okadar kas almak fakat sen kendi hacminden sikayetciysen biraz kilo alman yararina olacakdir bunuda gainerlerle degilde patates,makarna,pirinc,yulaf... gibi urunlerden alirsan cok daha hesapli olur.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş