Kilo aldırıcı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Batal1ty tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Batal1ty

Batal1ty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar
    17 yasındayım suan 185 e yakın boyum var ama malesef kilom 60 ve dengesiz
    cok kolay kılo kaybediyorum ama alamıyorum ögrenci oldugum için ve sabah erken kaltıgım için düzgün beslenemiyorum okulda da düzgün yemek cıkmıyor.
    2 hafta önce kickboxa basladım. burdanda kilo aldırıcı supplement baslıgını gordum
    o yuzden birkac sorum var cevaplarsanız sevinirim...

1. Sizce supplement kullanıyımmı yoksaa artık doktorluk vakamıyım
    2. eger önerirseniz hangi kilo aldırıcı supplement önerirsiniz. Ayrıca kendi kendime kullanmam (amatörce) bi zarar verirmi yada profesyonel destek nerden alabilirim.
    3. bunların bir zararı yok degilmi ?

yardımcı olursanız sevinirim..weightlifter

2. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    kickboks yaparak kilo alman zor.Fitness ya da bodye yönelirsen daha iyi kilo alırsın.Kas olarak hemde.Karbonhidrat protein birlikte al.Ton balıklı makarna yiyebilirsin mesela.

3. Batal1ty

Batal1ty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende öle düşünüyordum ama antremanlarına çıktıktan sonra fikrim degıstı ben fitness da yaptım neredeyse butunnsporları denedım bu kadar zevk almadım

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    zevk meselesi ayrı bir husus ancak body de yapman gereken den daha cok özen göstermen lazım karbo alımına cünkü daha fazla yakıcaksın cok efor sarfediceksin

ayrıca sadece kick box yaparak bi body ci gibi kaslanman imkansız kaslı olursun ama seni çok tatmin edicegini sanmam

nede olsa body etten heykel yapma sanatı :)

herneyse bence sen bi gainer al 4-5 kg lık onu kullan hem sana karbo hemde protein vericektir gerçekten çok zayıfsın bir an önce önüne geç eskisinin 2 katı beslenmessen bu kilondada kalamazsın

5. Batal1ty

Batal1ty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o konuda haklısınız daha fazla efor sarfediyor ve kaslanmada body e gore az ama ben fittnesada gittim bu zevki alamadım. bide bilmiyorum neden benim vucudum
    kaslanmaya cok elverişli şuan bile kollarım kaslı .

Peki bana önerebilceginiz bi gainer varmı fiyat sıkıntı değil

Sayfayı Paylaş