Kilo aldırıcı supplement??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xfactory9025 tarafından 6 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bugün kadar hiç supplement kullanmadım ve de kullanmayı düşünmüyodum.Lakin kilo alamadığım için karbonhidrat deposu olan supplementten almaya karar verdim.Ama aklımı kurcalayan bazı sorular var.Bunu kullanan arkadaşım 4 kilo aldığını söylüyor.1 ay kullanmayı düşünüyorum sadece.Kullanıp kilo alsam sonra normal beslensem bu kiloları kaybeder miyim kalıcı kilo mudur bunlar?.Yoksa sürekli kullanmak zorunda mı olucam bu supplementi..Yani eksiğim 5-6 kilom var 1-1.5 aylık supplement desteğiyle bu kilo problemini kalıcı olarak çözebilir miyim?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    1 ay da iyi sonuç elde edemezsin , tavsiyem önce ön yargılarından kurtul supplementler, gıda takviyesidir, ilaç diğil , yinede kullanmıcam ben dersen oda senin tercihin kullanıcaksanda en az 4 -5 ay kullan derim , 5-6 kilo almak okdarda kolay değil, yağsız kas olarak alıcaksın okadar kiloyu body de 3 . ayın olmuş , biraz biraz tecrüben var. beslenmene dikkat et ve supplement desteğinide al , 1 yıl da istediğin vicudu inşa edebilirsin önrerebileceğim kilo aldırıcı supplementler 1) gainer ler (weider gıant megamass 4000 gibi ) 2) protein tozu (weider premium whey vs. gibi) bunlar kilo almanda sana yardımcı olacaklardır , ama önemli olan senin azmin , sıkı çalışman ve çok iyi beslenmen kolay gelsin iyi çalışmalar.

3. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    bütçe müsait değil her ay o kadar supplement parası vermeye o yüzden dedim kilo almak için..4.5 kg lık supplement ile arkadaş 4-4.5 kg civarı bir kilo almış o umutla ben de bi deniyim dedim protein tozu filan alırsam onun sonu gelmez her ay para bulamam onlara öğrenci adamız düzenli supplement kullanımı artık mezun olduktan sonra :(

4. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    bi deniyeyim amaçlı kalkarsan direkt , zararla oturursun
    bu supplement işi süreklilik ister 1 ayda etkisini göstermez
    varsa bi 200 -280 yetele civarı
    7 kg lik weider giant megamass 4000 al derim , bu sana 4 ay gider , ciddi ciddi kilo aldırır ,hemde yağsız olarak .
    ona da yok dersen gece yatmadan bol bol keçiboynuzu pekmezi ye :) en ucuzu böyle

bakma bizde öğrenci adamız ama sağdan soldan kısarak anca amino alıyoruz , protein tozunu vs.de artık seneye okul bitince alırız .

şahsen senin yerinde olsaydım, fabrikasyon ürünler hariç ne bulduysam yerdim , zaten amaç kilo almak , bu arada o keçi boynuzu işe yarıyomuş , banada bi abi söyledi 7-8 kilo almış 3 ayda , sadece gece yatmadan bi bardak sütle 3 kaşık yiyomuş ve düzenli uyuyomuş 7 kilo aldım dedi , bi dene istersen

5. Stronger1

Stronger1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Gainer alırken en iyisini alman gerek zaten 1 kere kullanıcam diyosun o yüzden paraya kıy,
    Düzgün kullanırsan 1 ayda 2-4 kilo alırsın.Ucuz olanların çoğunda şeker vardır onları kesinlikle tercih etmemelisin!

Ultimate Nutrition Massive Whey Gainer 2 kg
    Weider Mega Mass 2000 3kg,
    Weider Giant Mega Mass 4000, 7 kg

bunlardan başka tercih etme antreamanını eksik etme yoksa sadece göbegin olur.
    Düzgün beslen düzgün dinlen ve gainer ı düzgün şekilde kullan başarılı sonuç alacaksın su içmeyide unutma :)

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Önceki Yer: Supplement Günlüğü

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

7. _headache_

_headache_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş sadece gainer kullanmaklada kilo alamazsın bunun yanında iyi beslenmende gerekiyor ben optimumun serious mass ürününü 2 aydır kullanıyorum ve memnunum yaklaşık 3.5 kilo aldım yalnız gainer kullanırsan tamamen yağsız kas kütlesi alamazsın az da olsa yağlanırsın yani tamamen yağsız kas kütlesi diye birşey zor gaineri kullanıp kilo aldıktan sonra ise kilo vermemk için çok iyi beslenmen gerekiyor...

Sayfayı Paylaş